תיק המטען במסעדה בדרום: מתן ושרון ארביב מחדרה מבוקשים לחקירה

שתף כתבה עם חברים

אחרי בקשת מעצר לתשעה ימים וחיפושים אגרסיביים, המשטרה שחררה שני חשודים אחרים המקורבים לבני הדודים ארביב תוך יממה

פריצה אגרסיבית בנסיון לאתר את מתן ושרון ארביב בחדרה

יום לאחר שחוקרי ימ"ר לכיש עצרו שלושה חשודים בהנחת מטען במסעדה במושב בדרום הארץ וביקשו להאריך את מעצרם בתשעה ימים בחשד לנסיון רצח – היום המשטרה התקפלה ושחררה שניים משלושת החשודים למרות שבית המשפט אישר הארכת מעצרם עד יום ראשון (7 באוגוסט).

למעשה כפי שפורסם ב"פוסטה", גם על פי הערכת המשטרה שני החשודים מחדרה – אלי ארביב ונתנאל בוחניק לא הטמינו את המטען בפועל, אולם הם מקושרים לחשודים המרכזיים – בני הדודים מתן ושרון ארביב המבוקשים לחקירה, ואשר נגדם הוצא צו מעצר בהיעדרם.

כפי שטען הסנגור של אלי ארביב ובוחניק, עו"ד יניב דניאל מלכתחילה, בקשת המעצר בעניינם נועד בעיקר ליצור לחץ, ולא הם היעדים העיקריים לחקירה למרות בקשת המעצר ומסך העשן שפיזרה המשטרה. היום שחרר קצין החקירות את אלי ארביב, אחיו של מתן, ואת נתנאל בוחניק למעצר בית של חמישה ימים.

עו"ד יניב דניאל

מתן ארביב (24) המבוקש לחקירה, היה עצור עד לאחרונה בחשד לרצח של אלון סימונדייב באור עקיבא בחודש פברואר השנה. מתן ובן הדוד שלו שרון ארביב, אשר גם נגדו הוצא צו מעצר בפרשת המטען במסעדה בדרום ב-21 ביולי, נחשבים מעין "יחידת מבצעים עצמאית" שמזוהה עם שלום דומרני בעיקר, אבל מצויה בקשר טוב גם עם מיכאל מור, הגם שהם לא חברי הארגונים.
במשטרה מעריכים שבני הדודים ארביב מחדרה החלו להניע מספר פעילויות מבצעיות של קואליציית דומרני ומיכאל מור, ועל פי החשד הם היו גם ברכב בדרך להטמנת המטענים בבית הקפה בדרום הארץ.
חשוד אחר בתיק, שלומי לוי מאשקלון, עדיין במעצר לאחר שאתמול הוארך מעצרו עד יום ראשון.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות