כתב אישום: אריה אלפרון איים על עורך דין

שתף כתבה עם חברים

נטען כי לפני ובמהלך דיון בבית דין רבני, אלפרון קילל עורך דין ואיים עליו: "את אבא ואמא שלך אני מוציא מהקבר"

אריה אלפרון (ארכיון)

בדצמבר אשתקד הגיע לסיומו המשפט נגד אריה אלפרון (54) מזכרון יעקב. כתב האישום בתיק ההוא תיאר מסכת של אירועים אלימים אשר כללו עבירות איומים ותקיפה שביצע אלפרון כלפי קרובת משפחתו, אך בסופו של דבר הוא הורשע בתקיפת קרובת משפחתו ובאיומים עליה, וזוכה מעבירות אחרות של תקיפה ואיומים. בית משפט השלום בחדרה גזר עליו שמונה חודשי מאסר בניכוי ימי מעצרו, כך שלמעשה – אלפרון יצא לחופשי לא חזר אל מאחורי הסורגים.

כעת, אלפרון יצטרך להתמודד מול כתב אישום חדש שהוגש נגדו לבית משפט השלום בחדרה ומייחס לו איומים על עורך דין והפרת הוראה חוקית.
כתב האישום שהוגש בתום חקירת משטרת זכרון יעקב כולל שני סעיפי אישום ומתייחס לאירועים מלפני כשנה וחצי.
באישום ראשון נטען כי באפריל אשתקד, בעת ששהה במעצר בפיקוח אלקטרוני בפתח תקווה, אלפרון הפר הוראה חוקית של בית משפט, בכך שלא שהה במשך 16 ימים בכתובת הפיקוח, היה ללא מפקחים וללא איזוק, ולא עדכן את רשויות החוק על המקום בו הוא שוהה.

באישום שני נטען כי בחודש יוני אשתקד, בטרם החל דיון בעניינו של אלפרון בבית הדין הרבני בחיפה, הוא החל לקלל עורך דין בכך שאמר לו: "בן אדם אכזרי, שהסרטן יאכל אותך… אין לך ילדים בגלל זה אתה לא יודע מה זה… יא מניאק".
עוד נטען כי אלפרון איים בפגיעה בחייו של עורך הדין, בכך שאמר לו: "אתה שמת אותי בבית סוהר, בגללך אני ככה, אני אז**ן את אמא שלך… את אבא שלך ואמא שלך אני מוציא מהקבר…". בנוסף קילל אלפרון את עורך הדין וכינה אותו גם "מפלצת".
אלפרון, כך נטען, חדל מאיומיו רק לאחר התערבות שוטרים ואנשי משמר בית המשפט. לפי התביעה המשטרתית, גם במסגרת הדיון איים אלפרון בפגיעה בחיי עורך הדין.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
3 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות