שופט הורה לבדוק איזוק אלקטרוני לאריה אלפרון בתיאום עם המתלוננת

שתף כתבה עם חברים
אריה אלפרון במעצר (ארכיון)

בית משפט השלום בחדרה הורה לבדוק אפשרות לשחרר את אריה אלפרון (52) מזכרון יעקב למעצר בית באיזוק אלקטרוני בירושלים (חמישי, 12.9).

אלפרון הואשם לפני מספר חודשים בתקיפת קרובת משפחה ובאיומים עליה. לפי כתב האישום, ב -20 במאי הוא איים על קרובת משפחה בכך שישים לה כדור סם במשקה ויגרום לאשפוזה הפסיכיאטרי, "יחתוך אותה ויפזר אותה לאלף חתיכות", כלשונו האימתנית ברגעיו האלימים. באותו היום, נטען, אלפרון הגיע לבית קרוב משפחה נוסף, איים בפגיעה בו, בחיי אשתו ובחיי קטינה מהמשפחה, תוך שהוא משתמש בשפה מאיימת בוטה. כך למשל נטען כי אמר לכאורה: "אני לוקח אותה עם הילדה ושתיהן בתוך מנסרה, ושיהיה מה שיהיה. סלט ירקות, אתה יודע מה זה קצוץ, אני אעשה ממנה, אני לא צוחק איתך… ואפזר אותה בכל הארץ". בהמשך דבריו, כך על פי הנטען, איים באומרו: "יהיה אסון…. אתה תבכה על זה, אני אומר לך תבכה דם, אתה תבכה כל החיים שלך".

עוד נטען בכתב האישום כי בחודש אפריל תקף את המתלוננת, בעודה אוחזת בידיה את בתה, וכי במועד אחר, במהלך ויכוח, השליך עליה קופסת מזון תינוקות ופגע בה באזור החזה.

לצד כתב האישום הוגשה בקשה למעצר עד תום ההליכים. סנגוריו של אלפרון, עורכי הדין שי שורר ואיתי כהן, עתרו לשחררו ממעצר. הוא נשלח לקבלת תסקיר ונבחנו מספר מפקחים. בדיון שהתקיים בתחיל חודש יולי קבע השופט יניב הלר: "מדובר באדם מסוכן שאין ראוי לשקול שחרורו לחלופה".

הבוקר, השופט ששמע את המפקחים שהוצעו ובחן את חוות הדעת של שירות המבחן, הורה לבדוק היתכנות טכנית לשחרורו לאיזוק אלקטרוני לירושלים, תוך שהמתלוננת תמסור את עמדתה בעניין. בינתיים אלפרון נשאר עצור עד להחלטה אחרת. הדיון הבא יתקיים ב-19 בספטמבר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות