עבירות המין המיוחסות למשה חוגג: סרסרות בקטינות, בעילה אסורה ומעשה סדום

שתף כתבה עם חברים

בתביעה נגדו מתואר מסע בזבוזים ש"לא היה מבייש את הזאב מוול-סטריט… חגגו בפנטהאוז במגדלי W כבורדל לכל דבר ועניין", ולפי המשטרה הוא חשוד כי סחר בדוגמניות למטרות זנות, ארגן מסיבות מין עם שותפים לפינוק לקוחותיו לצורך מינוף עסקיו

הסלבריטי משה חוגג נמנע מצילומים בבית המשפט (צילום: פלאש 90)

בית המשפט התיר לפרסום כי איש העסקים משה חוגג, הבעלים של בית"ר ירושלים, חשוד בנוסף לעבירות כלכליות במאות מיליונים, גם בעבירות חמורות מתחום המין.
הותר לפרסום כי חוגג חשוד בעבירות הבאות של סחר בבני אדם:
החזקת מקום לשם זנות
הבאת אדם לידי זנות
סרסרות
צריכת זנות מקטינות
בעילה אסורה בהסכמה
מעשה סדום
מעשה מגונה
פגיעה בפרטיות
הטרדה מינית
הבאת קטינות לשימוש בסמים
פרסום והצגת דברי תועבה

עבירות לכאורה אלו מצטרפות לעבירות הכלכליות לכאורה שפורסמו קודם:
גניבה בידי מורשה
מרמה והלבנת הון
רישומים כוזבים
השמטת הכנסות
עבירות סמים

לפי החשדות בנוגע לעבירות המין ועבירות מתחום הזנות, חוגג סרסר בדוגמניות, חלקן קטינות, והעסיק אותן לכאורה כ"נערות ליווי" עבור שותפים בעסקים וחברים, במסווה של "פקידות" אשר ליוו אותו בפגישות עסקים בחו"ל כחלק מתדמית ה"זוהר" שיצר סביבו. לפי החשד, חלק מאותן דוגמניות גם נתנו בחו"ל שירותי מין לחוגג ולחבורתו כ"מטבע עובר לסוחר".

בנוסף, צעירות ודוגמניות ביניהן קטינות הוזמנו לפי החשד לאורגיות בדירות ששכרו לכאורה אנשי חוגג במגדלי יוקרה בתל אביב, וחלקן צולמו לפי החשד ללא ידיעתן.
בתביעה אזרחית שהגישו בחודש מאי השנה שניים ממקורביו של חוגג לשעבר, רועי ברוכיאל וערן עוקשי, כנגד חוגג ואנשי חברת "סינגולריטים" (חברת האחזקות של חוגג), טענו התובעים כי אנשי סינגולריטים "שכרו בשם החברה נכסי נדל"ן יוקרתיים בסכומי עתק אשר שימשו למעשה כ'בורדלים' לכל דבר ועניין", לשון התביעה.
אחד הנכסים אשר שימש על פי החשד למסיבות מין עם קטינות הוא פנטהאוז בפרויקט מגדל W בתל אביב אשר סינגולריטים שכרה, לפי הנטען בתביעה, בדמי שכירות של 15 אלף דולר לחודש.

התובעים, ברוכיאל ועוקשי, אשר ציינו טענה זו בתביעה היו מהמעגל הקרוב של חוגג בשנים האחרונות, והם לכאורה גם עדים מרכזיים בחקירת המשטרה ביאח"ה להב 433.
ברוכיאל, חבר ילדות של חוגג, היה עוזרו האישי בעסקיו ובענייניו האישיים. ברוכיאל טוען בתביעה כי במסגרת תפקידו הוא נחשף "ברמה האישית למעשים קשים ובלתי מוסריים בעליל שבוצעו על ידי חוגג".
התובע הנוסף, עוקשי, היה מנהל חשבונות בקבוצת סינגולריטים מאז שנת 2015.

תביעה אזרחית כ"טקסט בוק" לחקירת המשטרה. עו"ד אילן סופר

התביעה, על סך 16 מיליון דולר, הוגשה על ידי ברוכיאל ועוקשי באמצעות עורך הדין אילן סופר, לבית המשפט המחוזי בתל אביב בחודש מאי.
התביעה אשר מהווה למעשה בסיס לחקירת המשטרה, הוגשה נגד חוגג, עדי שלג ואחרים מהקבוצה, והיא עוסקת בעיקר במעשי המרמה שביצעו לכאורה חוגג ואנשי סינגולריטים.
בתביעה טענו ברוכיאל ועוקשי כי הקבוצה בראשות חוגג עקצה כספי משקיעים בשווי 250 מיליון דולר שגוייסו בשיווק נוצץ והושקעו במיזמים טכנולוגיים ובמטבע קריפטו חדש שהנפיקה סינגולריטים.

ברוכיאל ועוקשי טוענים כי חוגג ואנשיו רוקנו לכאורה את הכספים לכיסם מקופת המיזמים, שנשארה ריקה. זאת תוך טשטוש מעשיהם לכאורה, באמצעות חתימת הסכמים פיקטיביים להשקעות והעברות כספים, חוזי קש עם חברות קש שונות, גניבת מטבעות קריפטו לכאורה בשווי עתק לכיסים הפרטיים ועוד. התובעים טוענים כי אנשי סינגולריטים עקצו אותם אישית במיליוני דולרים – כספים אישיים וכספים ממשקיעים שגייסו הם לחברה, מסביבתם.

ברוכיאל ועוקשי טענו בתביעה כי "לאחר גניבת הכספים, יצאו הנתבעים, באמצעות סינגולריטים, במסע בזבוזים חסר תקדים שלא היה מבייש את 'הזאב מוול-סטריט'. מסע הבזבוזים כלל רכישת מכוניות יוקרה, טיסות סביב הגלובוס במטוסים פרטיים, הזמנת סוויטות במלונות פאר במאות אלפי שקלים ועוד היד נטויה". בהמשך לכך, נטען בתביעה בתמצית, כי "נכסי נדל"ן יוקרתיים בסכומי עתק ששכרה סינגולריטים בתל אביב "שימשו כבורדלים לכל דבר ועניין". הפירוט והעמקת החקר בעניין בוצע על ידי המשטרה.

לפי החשד, ה"סחר למטרות ליווי" לכאורה בצעירות שימש לתפנוקים, אבל היה גם בעל ערך כלכלי לכאורה עבור חוגג בתחזוק קשרים עסקיים ויצירת תדמית של זוהר ועושר. חוגג ונתבעים נוספים מקבוצת סינגולריטים הגישו כתב הגנה בו הדפו בתוקף את הטענות, אשר כעת מצויות בחקירת משטרה. חוגג נעצר לפני שבועיים וביום רביעי האחרון (1 דצמבר) הוארך מעצרו בשבוע נוסף.

סנגוריו, עורכי הדין משה מזור ועמית חדד התנגדו לפרסום עבירות המין המיוחסות לו, לדבריהם על מנת להגן על פרטיותו, אך שופט בית משפט השלום בראשון לציון ארז מלמד דחה את עמדתם והתיר את העבירות לפרסום.
הסנגורים ביקשו ביום רביעי ארכה למשך 48 שעות להגשת ערר, אך היום (שישי, 3 בדצמבר) הודיעו כי הם מוותרים על הערר, ובלבד שחוגג לא יצטרך להגיע לבית המשפט ולהתייצב לפני מצלמות התקשורת, והמשטרה לא תמסור דיווח פומבי ומפורט יותר.

עורכי הדין מזור וחדד מסרו כי לאחר התייעצות עם חוגג, החליטו לוותר על זכות הערעור על החלטה להסיר את צו איסור הפרסום הקיים בתיק. לדבריהם, "ההחלטה התקבלה לאחר הבנה כי מרבית הדברים פורסמו בדרך זו או אחרת, ומתוך אמונה כי במהלך החקירה יצליח מרשנו להזים את החשדות נגדו ולהוכיח את חפותו”. לדברי הסנגורים, "פרסום החשדות גורם למרשנו, רעייתו וילדיו נזק כבד ובלתי הפיך וזאת למרות שטרם הסתיימה החקירה. אנו קוראים ומבקשים מכלי התקשורת להמתין לפני חריצת דינו של מרשנו ולא להתבסס על פרסומים שמקורם בבעלי אינטרס".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות