הפתרונות לבחינת ההסמכה של חברת Lawyers

שתף כתבה עם חברים

לבחינה של לשכת עורכי הדין ניגשו כ-1,706 מתמחים מכ-50 אוניברסיטאות, מכללות כולל מוסדות אקדמיים במזרח ירושלים וברשות הפלסטינית

עורכי הדין רועי ביטון ואריקה סולומון-וסר (פרטי)

צוות של משפטנים בכירים מטעם חברת "LAWYERS" הגישו את התשובות לבחינת ההסמכה למתמחים שערכה לשכת עורכי הדין בשבוע שעבר. המתמחים יכולים לבדוק את הבחינה באמצעות טופס מקוון באתר של חברת "LAWYERS".
התוצאות הרשמיות של הבחינה (חלק השאלות האמריקאיות) אמנם פורסמו אתמול, אך הפרסום באתר LAWYERS מאפשר לבחון הגשת השגות על הפתרונות והציונים הרשמיים.

לבחינה של לשכת עורכי הדין ניגשו כ-1,706 מתמחים. בבחינת ההסמכה הקודמת שהתקיימה בדצמבר 2021 ניגשו כ-2,100 מתמחים ובסיכומה רק קצת יותר מ-42 אחוז עברו את הבחינה, אם כי בקרב הנבחנים לראשונה שיעור המעבר עמד על 64 אחוז.

צוות של LAWYERS בראשות המייסד והבעלים עו"ד רועי ביטון והמנכ"לית עו"ד אריקה סולומון וסר, ליווה את הנבחנים במוקד הבחינה וסייע להם לאורך יום הבחינה הארוך. מחברת "LAWYERS" נמסר: "אנו מבינים את המשמעות הרת הגורל של בחינת ההסמכה עבור כל מתמחה. זו זכות גדולה ללוות את המתמחים לאורך תהליך ההכנה ולסייע להם בשיפור ההישגים. מטרת החברה היא להוביל לשינוי באחוז העוברים את הבחינה תוך הקניית כלים מתקדמים שיסייעו להם בעתיד כעורכי דין".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות