בעלה של עו"ד נירה שגב נמחץ למוות מהידרדרות של רכב כבד בצפון ת"א

שתף כתבה עם חברים

רן שגב המנוח היה יועץ מבוקש ויזם מצליח אשר נטל חלק בניהול וקידום פרויקטים של קניונים ומבנים ציבוריים, והוגדר על ידי מכריו כאדם ענו וצנוע ביותר אשר בנה הכל בארבע ידיים

רן שגב ז"ל ונירה שגב (צילום מהפייסבוק)

אסון כבד נפל על עורכת הדין נירה שגב, בעלה ואבי ילדיה, רן שגב, נהרג בתאונה בה הוא כהולך רגל נמחץ בין שני כלי רכב בצפון תל אביב (13 מרס).
בהודעה שהוציא אתמול מד"א נמסר: "ב-07:18 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על הולך רגל שנפגע ממשאית, ברחוב דב האוזנר, בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים איכילוב גבר כבן 50 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית".

בחקירה הראשונית עלה שמסיבה לא ברורה רכב כבד שחנה ברחוב האוזנר ברמת אביב החדשה התדרדר לפתע ושגב אשר עמד מאחוריו נמחץ כנגד רכב אחר שחנה במקום.

רן שגב הובא אחר הצהריים למנוחות בבית העלמין בקיסריה (14 מרס).
רן שגב היה יועץ מבוקש בתחום הבנייה, יזם מצליח מאוד בעצמו אשר נטל חלק בניהול וקידום פרויקטים של קניונים ומבנים ציבוריים ברחבי הארץ, והוגדר על ידי מכריו כאדם ענו וצנוע ביותר שבנה הכל בארבע ידיים.
"באבל כבד", כתבה עו"ד שגב בהודעה הראשונה שלה על האסון בעמוד הפייסבוק, והכאב שלה הציף באחת קולגות רבים שהכירו אותה היטב.
עו"ד שגב היא עו"ד פלילית מצליחה, שמייצגת במגוון תיקים מכל התחומים, עם קרבה ייחודית לייצוג של גורמים בכירים בחברה הערבית, בינהם משפחות כראג'ה וחרירי.
לבני הזוג יש שני ילדים.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות