שני חשודים נוספים וממצאים פורנזיים בתיק האקדחים הטעונים בחולון

שתף כתבה עם חברים

שני אחים מרמת גן נעצרו ובכך עלה מספר החשודים לשבעה. טביעת אצבע של יחזקאל אותרה על שקית בה נתפסו האקדחים, ודי-אן-איי שלו על בדל סיגריה ברכב הגנוב

צילום ארכיון להמחשה: משטרה

לאחר שבתחילת החודש נעצרו חמישה חשודים בחשד לניסיון רצח והחזקת שני אקדחים טעונים בחולון, שוטרי ימ"ר תל אביב עצרו שני חשודים נוספים, בני משפחה מרמת גן, בחשד למעורבות בתיק.
כמו כן חלו מספר התפתחויות בחקירה, ובעיקר – נמצאו ממצאים פורנזיים הקושרים מי מהחשודים למיוחס להם.

כזכור, בתחילה נעצרו בפרשה:
דניאל ארונבייב (22) מרמת גן
רן רחמים יחזקאל (23) מאור יהודה
רונן ירמיהו (23) מדימונה
מיכאל לייטדזה (27) מחולון
דור יוסף (26) מרמת גן.

סמוך לחשודים נמצאו שני אקדחים טעונים ורכב עם לוחית זיהוי גנובה. בתוך הרכב אותרו קסדות וחומר דליק. שלושה מהחשודים הגיעו למקום ברכב ובמקום בו נעצרו חנה רכב נוסף, גנוב. שני חשודים אחרים שהגיעו למקום על גבי אופנוע מספר שעות לאחר מכן – נעצרו אף הם. המשטרה ייחסה לחשודים עבירות ניסיון רצח והחזקת נשק.

במהלך הדיון השני בעניינם של החמישה אמר נציג המשטרה, רס"ב דן יואלי, כי החשדות התחזקו וחלה התפתחות בחקירה ובחומרת העבירות, בחשודים הוטח כי הם התארגנו במקום במטרה לבצע רצח של אדם אחר. בדיון התברר כי השוטרים איתרו בזירה גם מכשיר טלפון שהושלך כנראה על ידי מי מהחשודים. מעצרם הוארך עד 20 בדצמבר.

ביום חמישי האחרון נעצרו שני אחים מרמת גן – בר (20) ואפרים אפי (21) סרבי (16 דצמבר). גם להם ייחסה המשטרה עבירות ניסיון רצח, החזקת נשק, גניבת רכב, שיבוש הליכי משפט, זיוף סימני זיהוי של רכב וקשירת קשר לפשע. היחידה החוקרת ביקשה להאריך את מעצרם בעשרה ימים.
גם במסגרת של האחים סרבי, המשטרה סירבה לחשוף מי היה היעד לניסיון רצח. עם זאת, נציג היחידה החוקרת ציין בדיון כי קיימות מספר ראיות הקושרות את החשודים לביצוע העבירות. עוד נודע כי באחד האחים הוטח שהיה אחראי לפי החשד לרכישת טלפונים עבור החבורה.
סנגורם של החשודים, עו"ד נס בן נתן, הכחיש את המיוחס למרשיו.

בתום הדיון, השופטת כריסטינה חילו אסעד קבעה כי קיים חשד סביר, וציינה כי לחשודים מיוחסת שייכות לחבורה – גם אם לא ביצעו בפועל את כלל העבירות באופן אישי. מעצרם הוארך בשבוע, עד 22 בדצמבר.

בתוך כך, חמשת החשודים שנעצרו בתחילת החקירה – המיוצגים על ידי עו"ד יצחק איצקוביץ', עורכי הדין תמיר סננס ושחר חצרוני ממשרד נוי סננס שפרלינג וחצרוני, ועו"ד נעמה אלחדד – הובאו אתמול לדיון נוסף בעניינם, בו המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם בעשרה ימים (19 דצמבר).
בדיון התבררו פרטים נוספים: מחקירת המשטרה עולה כי ארונבייב, יחזקאל וירמיהו ערכו במשך מספר שעות תצפיות כלשהן. כמו כן, לפי המשטרה ברכב שבו ישבו החשודים נתפסו טלפונים הקושרים את החשודים לניסיון הרצח. זאת ועוד, התברר כי במהלך החקירה הטיחו החוקרים במי מחמשת החשודים את זהותו של יעד הפגיעה ומספר ראיות נוספות.

לפי המשטרה, החשד התעבה גם ביחס להחזקת ונשיאת רכב ושימוש ברכב גנוב. כמו כן, טביעת אצבע של יחזקאל אותרה על שקית בה נתפסו האקדחים, ודי-אן-איי שלו אותר על בדל סיגריה ברכב הגנוב.
כך או כך, הסנגורים המשיכו להכחיש את המיוחס למרשיהם. בתום הדיון, השופטת חילו אסעד ציינה כי "התקבלו ממצאים פורנזיים הקשורים ברכב המאזדה וכן בשקית אשר עטפה את האקדחים – ממצאים אלה קושרים את החשוד יחזקאל ומכוח כך גם את החשודים ארונבייב וירמיהו אשר שהו עימו ברכב הטויוטה במועד האירועים.
מעצרם של החמישה הוארך עד 27 בדצמבר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות