עלות הסולחה של חולדאי עם הסגנית ציפי ברנד: 800 אלף שקל בשנה

שתף כתבה עם חברים

מועצת העיר אישרה את מינויה המחודש וגזבר העירייה הודיע: "לעירייה יש יכולת כספית" * ברנד לא מגיבה

ציפי ברנד

מועצת העיר תל אביב אישרה את מינויה המחודש של חברת המועצה ציפי ברנד (רוב העיר) לתפקיד סגנית ראש העיר בשכר (25 אוקטובר). גזבר העירייה, משה גילצר, אמר בישיבה כי העלות השנתית של העסקתה של ברנד כסגנית בשכר תהיה 800 אלף שקל בשנה. היא תכהן כממונה על על תיק התיירות ועל החברה הכלכלית "עיר עולם", העוסקת בנושאי תיירות וקשרי חוץ.
הידיעה על המינוי המסתמן פורסמה לראשונה באתר "פוסטה".

כזכור, בחודש ינואר פיטר חולדאי את ברנד, שהיתה הממונה על תיק החינוך, ככל הנראה על רקע מאבקה לפתוח את גני הילדים ביום שישי, והן בשל התבטאויות שונות. גורמים המקורבים לברנד האשימו אז את חולדאי שהוא "עושה שרירים מאחר ובאותה תקופה הוא רוצה להיכנס לפוליטיקה הארצית".
בפוסט בעמוד הפייסבוק שלה, כתבה אז ברנד: "לפני זמן קצר קיבלתי מכתב לא צפוי במייל, בו הודיע לי רון חולדאי כי הוא החליט לפטר אותי מתפקידי בעיריית תל אביב. אני גאה להיות מפוטרת בגלל שעמדתי על עקרונותיי ונלחמתי עבורכם במשך השנתיים האחרונות".

ראוי לציין כי מאז שברנד פוטרה מתפקידה כסגנית ראש העיר – היא המשיכה לכהן כסגנית ראש עיר אך ללא שכר. בתקופה האחרונה נערכה "סולחה" בינה לבין חולדאי. גורמים הבקיאים בפרטים אומרים לאתר "פוסטה" כי הסולחה הושגה לאחר תקופת צינון שבמהלכה הסכימה ברנד להתיישר עם עמדותיו של חולדאי.
ברנד לא הגיבה עד לפרסום הידיעה הזו.

רון חולדאי

יש לציין כי עלות שכרה של ברנד תהיה זהה לעלויות סגני ראש העיר האחרים, כפי שאושר על ידי משרד הפנים.
עם זאת, מאחר שעלות השכר של הסגנים כוללת גם אחזקת רכב, היה מי שתמה כיצד זה שעיריית תל אביב, שחרטה על דגלה מעבר לתחבורה ציבורית על חשבון כלי רכב פרטיים, מממנת בעצמה אחזקת רכבים פרטיים.

כאשר חולדאי פיטר את ברנד, לפי הנוהל הוא לא היה צריך את אישור המועצה. עם זאת, כדי למנותה מחדש לסגנית בשכר, הוא היה זקוק לאישור המועצה.
גזבר העירייה גילצר אמר בישיבת המועצה, כי עלות השכר של ברנד כבר נכללת ומתוקצבת בתקציב העירייה. "לעירייה יש יכולת כספית", אמר הגזבר. כאמור, המינוי אושר בסופו של דבר.
גם הפעם, ברנד לא מסרה תגובה עד לפרסום הידיעה.

גזבר העירייה משה גילצר: "לעירייה יש יכולת כספית"

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות