יש סולחה: ראש עיריית תל אביב ימנה מחדש את הסגנית שפיטר

שתף כתבה עם חברים

אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, חברת מועצת העיר תל אביב, ציפי ברנד (רוב העיר), צפויה לחזור ולכהן בתפקיד סגנית ראש העיר. כך עולה מהסכם בינה לבין ראש העיר רון חולדאי.

כזכור, בחודש ינואר פיטר חולדאי את ברנד, שהיתה הממונה על תיק החינוך, ככל הנראה על רקע מאבקה לפתוח את גני הילדים ביום שישי, והן בשל התבטאויות שונות. גורמים המקורבים לברנד האשימו אז את חולדאי שהוא "עושה שרירים מאחר ובאותה תקופה הוא רוצה להיכנס לפוליטיקה הארצית".
בפוסט בעמוד הפייסבוק שלה, כתבה אז ברנד: "לפני זמן קצר קיבלתי מכתב לא צפוי במייל, בו הודיע לי רון חולדאי כי הוא החליט לפטר אותי מתפקידי בעיריית תל אביב. אני גאה להיות מפוטרת בגלל שעמדתי על עקרונותיי ונלחמתי עבורכם במשך השנתיים האחרונות".

ראוי לציין כי מאז שברנד פוטרה מתפקידה כסגנית ראש העיר – התפקיד נשאר פנוי ולא אויש על ידי מישהו אחר. בתקופה האחרונה נערכה "סולחה" בין השניים, ובישיבת מועצת העיר שתתקיים מחר צפויים חברי המועצה לאשר את חזרתה לכהן כסגנית ראש העיר בשכר. גורמים הבקיאים בפרטים אומרים לאתר "פוסטה" כי הסולחה הושגה לאחר תקופת צינון שבמהלכה הסכימה ברנד להתיישר עם עמדותיו של חולדאי.
ברנד לא הגיבה עד לפרסום הידיעה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות