ראש עיריית תל אביב רון חולדאי החליט לפטר את סגניתו

שתף כתבה עם חברים
ציפי ברנד

האם ראש עיריית תל אביב עושה שרירים בדרך לפוליטיקה הארצית?
ראש עיריית תל אביב רון חולדאי שגם מתמודד בראש מפלגת הישראלים לכנסת החליט לפטר את סגניתו ציפי ברנד. מזה זמן ציפי ברנד נאבקה לפתוח את גני הילדים בימי שישי למרות משבר הקורונה, והרבתה לבקר את תפקודו בכך שהחליט להתמודד לפוליטיקה הארצית בעודו משמש ראש עיריית תל אביב.

במכתב ששלח רון חולדאי לסגניתו ציפי ברנד הוא כתב "נפגע אמוני והגעתי לכדי מצב שאינני חש שיהא זה נכון ציבורית להמשיך לאפשר לך לאחוז בסמכויות שהענקתי לך".

ציפי ברנד השיבה לפני זמן קצר בפוסט בעמוד הפייסבוק שלה "לפני זמן קצר קיבלתי מכתב לא צפוי במייל, בו הודיע לי רון חולדאי כי הוא החליט לפטר אותי מתפקידי בעיריית תל אביב. אני גאה להיות מפוטרת בגלל שעמדתי על עקרונותיי ונלחמתי עבורכם במשך השנתיים האחרונות. במהלך תקופת המשבר האחרון, נאבקתי בכדי להביא חיסונים לעובדי הוראה לגיל הרך ולשמור על גני הילדים פתוחים. במשך חודשים ארוכים ביקשתי מראש העיר לנהוג בחמלה כלפי התושבים, ולהימנע מגביית ארנונה ממסעדות ועסקים קטנים בעיר שמדממים סגורים.

האיש שמתייחס כרגע לתל אביב כחלטורה זמנית לסידור עבודה, ועסוק בפוליטיקה הארצית כנראה חושש ממי שמשקיעה את כל זמנה ברווחת התושבים. בחצי שנה האחרונה ראש העיר אינו עסוק במשבר שהעיר מצויה בו, הפקידות השתלטה על העיר, הגנים לא עובדים בימי שישי.. אני מבטיחה להמשיך להילחם על העקרונות שלנו התל אביבים – ללא מורא מאף פוליטיקאי.
ציפי ברנד אומרת לאתר פוסטה: "לא צפיתי לזה (לפיטורים). אני נלחמת בשביל תושבי העיר. חולדאי לא רצה לפתוח את גני הילדים בימי שישי ונלחמתי בשביל זה. גם על מתן החיסונים לעובדי ההוראה נלחמתי. עכשיו אני הולכת בגאווה לאופוזיציה".
מעיריית תל אביב טרם נמסרה תגובה עד למועד פרסום הכתבה.
השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות