הסדר טיעון לאופנוען שנהג בשכרות ודרס למוות ילד ביום כיפור

שתף כתבה עם חברים

חאלד ברהומה שנהג בשכרות ופגע למוות בילד ריאד אבו שריקי בעת שזה רכב על אופניו, יישפט לשנתיים מאסר, רישיונו ייפסל לשמונה שנים והוא יפצה את משפחת המנוח ב-30 אלף שקל

זירת התאונה (צילום באדיבות אתר Jaffa Today)

בבית המשפט המחוזי מרכז הוצג הסדר טיעון בעניינו של חאלד ברהומה (28), שב-9 באוקטובר 2019 דרס למוות את ריאד אבו שריקי, ילד בן 10 מלוד.
לפי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד גל רוזנצוויג מפרקליטות המחוז, ביום כיפור רכב ברהומה על אופנוע קוואסאקי ללא פוליסת ביטוח תקפה, בכביש 433, כאשר הוא בהשפעת סם מסוג MDMA. זאת כאשר רוכבי אופניים וילדים רבים ניצלו את יום הכיפורים כדי לרכב על אופניהם בכבישים. באותה עת רכב הילד על אופניו בכיוון נסיעתו של הנאשם. ברהומה, כך נטען, לא הבחין בילד ופגע באופניו. כתוצאה מהתאונה נגרמה לאבו שריקי פגיעה רב מערכתית, והוא פונה במצב אנוש תוך פעולות החייאה לבית החולים, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.
כתב האישום ייחס לברהומה המתה בקלות דעת, נהיגה בשכרות ושימוש בסם מסוכן. סנגורו, עו"ד עמיר קמחי, הגיע להסדר טיעון עם התובע, עו"ד עומר סגל רוזנבוים. הצדדים הציגו את ההסדר לשופטת דנה מרשק מרום, שאימצה את ההסדר והרשיעה את הנאשם בעבירות גרימת מוות בנהיגה רשלנית ונהיגה בשכרות.

ריאד אבו שריקי ז"ל

לפי ההסדר, הצדדים יעתרו במשותף לשנתיים מאסר ופסילת רישיון למשך שמונה שנים. כמו כן, לפי ההסדר, האופנוע שעליו רכב הנאשם בעת שפגע באבו שריקי יוחזר לו לפני מתן גזר הדין. זאת ועוד, סוכם כי הנאשם ישלם פיצוי של 30 אלף שקל לאביו של הילד המנוח עוד לפני שלב הטיעונים לעונש, שיתקיים ב-10 במרס.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות