מבוי סתום בחקירת ניסיון רצח בשלומי

שתף כתבה עם חברים

שני החשודים במעשה שוחררו למעצר בית לאחר שבמשטרה לא הצליחו לבסס תשתית ראייתית נגדם

עד שאיתרו את החשוד, עכשיו הם צריכים לשחרר אותו. המשטרה (אילוסטרציה)

שני החשודים המרכזיים שנעצרו על ידי שוטרי תחנת נהריה בחשד לניסיון רצח של עבריין מוכר לפני כשבוע וחצי בשלומי, שוחררו מהמעצר לאחר שחקירתם נקלעה לעת עתה למבוי סתום.

האירוע התרחש ב-20 ביולי, כשסמוך לשעה 07:20 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב אשר על פצוע ברחוב בן גוריון בשלומי. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים בנהריה גבר כבן 26 במצב קשה, עם פצעי דקירה. כאמור, הנדקר מוכר היטב למשטרה ממגוון עבירות סמים ואלימות, בגינן ריצה מאסרים, שמהאחרון בהם השתחרר לפני מספר חודשים.

זמן קצר לאחר מכן נעצר קטין בן 17, בחשד שהיה מעורב בניסיון הרצח, תוך שהפר מעצר בית בתיק סמים. במקביל, במשטרה התאמצו לאתר חשוד נוסף, שאותר לבסוף לאחר מספר ימים. ב-26 ביולי נעצר עמיר בניזרי (25) משלומי בבית הוריו, ונחשד גם הוא במעורבות בניסיון הרצח. המשטרה יחסה לו ולקטין גם הצתת רכבו של אבי הקורבן. עוד חושדים במשטרה כי בתגובה לאותה הצתה, הוצתה על ידי מי מהאנשים הקשורים לקורבן דלת ביתו של בניזרי.

על פי המידע המודיעיני של המשטרה, בניזרי מזוהה עם אנשיו של שמוליק הרוש, בעוד הקורבן מזוהה עם אנשי מיכאל מור. בשלב זה לא נחשף באופן רשמי המניע לדקירה ולאירועים שקדמו לה, אך נראה כי למשטרה יש הערכה לגבי הרקע לסכסוך שהוביל לאירועים. במסגרת החקירה נעצרו צעירה בת 26 וגבר בן 48 בחשד לשיבוש. השניים, שיוצגו על ידי עוה"ד רן שחם ובוריס שרמן, שוחררו בתנאים מגבילים שונים.

מעצרם של בניזרי והקטין הוארך מעת לעת, על אף שסנגוריהם, עוה"ד ציון שמעון וקובי פלומו, הכחישו את המיוחס להם. במסגרת החקירה נגבו מספר עדויות ונלקחו דגימות פורנזיות מהזירה, אך בשלב זה לא ברור האם הם קושרים מי מהחשודים.

כך או כך, ביממה האחרונה, לאחר שלא התגבשה לעת עתה תשתית ראייתית מספקת, נאלצה המשטרה לשחרר את שני החשודים למעצר בית.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
4 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות