נגב: אישה נורתה למוות, בעלה נעצר לאחר שהתהפך עם רכבו

שתף כתבה עם חברים

מורה לשעבר ממושב תלמי אליהו נרצחה הערב (4.11.19) על פי החשד על ידי בעלה הרופא.

סמוך לשעה 19:10 (ראשון, 3.11) התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב נגב על אישה מחוסרת הכרה בבית במושב תלמי אליהו שבמועצה אזורית אשכול. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על אישה סביב שנות ה – 70 לחייה ללא סימני חיים וקבעו את מותה.

פראמדיק מד"א יצחק כהן סיפר: "כשהגענו למקום חברנו לכוחות המשטרה ונכנסו לבית. הפצועה היתה מחוסרת הכרה וללא סימני חיים, ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

מבדיקה ראשונית עלה כי האישה נורתה ועל כן עלה חשד לאירוע פלילי. מיד נערכו חיפושים אחר בעלה, שעל פי הידוע מחזיק נשק ברישיון. הוא נתפס לאחר שהתהפך עם רכבו במהלך ההימלטות סמוך לצומת קציעות. הגבר, כבן 65,  נפצע בינוני ופונה לבית חולים סורוקה בסטטוס של עצור. החקירה הועברה ליחידה המרכזית של מרחב נגב.

עדכון (4.11.19)

הותר לפרסום כי האשה שנמצאה אמש ללא רוח חיים בביתה במושב תלמי אליהו היא אסתי אהרנוביץ, בת 70. אם לארבעה וסבתא לתשעה נכדים. אסתי שימשה במשך שנים מורה למוסיקה בבית הספר היסודי המקומי ׳יובלי הבשור׳ עד ליציאתה לפנסיה לפני מספר שנים.
החשד לנסיבות של האירוע הכה בתדהמה את הישוב ואת הקהילה המקומית. ״מדובר במקרה חריג מאוד בנוף המועצתי שאנו עדיין מתקשים לעכל״, אומרת ריקי פרץ ראש צוות חירום הישובי. ״אסתר היתה חברה אהובה ומלאת חיים, מוכרת ומעורבת בקהילה. אמא וסבתא טוטאלית וחברה נפלאה. כרגע אנו עסוקים במתן תמיכה ומענה למשפחה ולקהילה. אנו סומכים על המשטרה בחקירת וטיפול המקרה״

ממועצה אזורית אשכול נמסר: אנו כואבים והמומים את המקרה. הצוותים המקצועיים במועצה, צוות אגף הרווחה והבטחון מלווים את המשפחה מאז שעות הערב וימשיכו ללוות ככל שידרש.

ההלוויתה תתקיים היום בשעה 17:00 בבית העלמין בחבל שלום.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות