בעקבות הטלטלות – ארנון גלעדי הודח מראשות הוועדה למיגור סמים בעיריית ת"א

שתף כתבה עם חברים

שערוריות המין בעיריית תל אביב הצליחו להוציא מהשאננות גם את ראש העירייה חולדאי

רון חולדאי וארנון גלעדי בעבר (אתר רשויות)

המשנה לראש עיריית תל אביב גל שרעבי, מונה לתפקיד מ"מ מקום יו"ר הוועדה למיגור הסמים בעיר (29 נובמבר).
המינוי אושר על ידי מועצת עיריית תל אביב בישיבת מועצה שהתקיימה הערב (29 נובמבר).
שרעבי מחליף בתפקיד את ארנון גלעדי שיצא לנבצרות בעקבות הפרסומים בכלי התקשורת אודות קיום יחסי מין עם קטין. כאמור, לאחר הפרסום הוגשה נגד גלעדי תלונה במשטרה. ראוי לציין כי תפקיד יו"ר הוועדה למיגור הסמים כולל בתוכו מפגשים עם נערות ונערים בסיכון שחלקם עברו תקיפה מינית. בין היתר, מדובר בצעירים כמו אותו קטין מהחשד בו גלעדי מעורב.

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, אמר בישיבת המועצה: "עבר עלינו חודש מטלטל במועצה הן ביחס לסיעת מרץ איתי פנקס והן ביחס לארנון גלעדי. אין סובלנות לפגיעות מיניות על אחת כמה וכמה שמדובר בנערים. בעקבות הדברים ארנון הודיע על השעייתו. איתי הודיע על התפטרותו".

יו"ר הקואליציה גל שרעבי

כזכור, איתי פנקס ארד חבר מועצה לשעבר (מרצ), התפטר לפני מספר שבועות בגין חשד למעשי אינוס בשני נערים כאשר שימש כמדריך באיגי (ארגון נוער גאה). במקומו של פנקס ארד הצטרפה כחברת מועצה ענת אליזרוב.

מלבד חולדאי, מרבית חברי המועצה התכנסו בשתיקה בלתי מובנה ולא נשאו דברים לפרוטוקול בכל הקשור לגילויים המביכים בעניינם של שני חברי המועצה הדומיננטים, גלעדי ופנקס. עם זאת, לא לציטוט דיברו חלקם על אורח חיי ההוללות של גלעדי, עם דגש על הנטייה למועדוני סקס ביזארי, כפי שפורסם ב"פוסטה" ובמקורות אחרים. על רקע זה אמרו חלקם שהם לא היו מופתעים מהפרסומים בתקשורת ומההתפתחויות האחרונות בעניינו של גלעדי.
בנוסף, גורמים במועצה אמרו לאתר "פוסטה" כי גלעדי נקלע למצב בעייתי מאוד, וחלקם אף הביעו חשש מכך שהוא עשוי לפגוע בעצמו לנוכח עוצמת התיאורים על המעשים המיוחסים לו, במיוחד על רקע המקום ממנו הוא הגיע.

בעיריית תל אביב בחרו שלא להגיב.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות