משטרת אילת: רצח ים דוד בוחבוט על רקע סכסוך בין משפחות

שתף כתבה עם חברים

המשטרה העבירה לפרקליטות את חומר הראיות נגד האחים מיודיק בתיק רצח הבן ודקירת אביו

תמונה משחזור רצח ים בוחבוט (צילום: משטרה)

הותר לפרסום: משטרת ישראל השלימה את חקירת רצח ים דוד בוחבוט ז"ל באילת.
ב-23 בפברואר בשעות הלילה, התקבל דיווח במוקד 100 על פצועים המפונים לקבלת טיפול בעקבות אירוע דקירה באילת. כתוצאה מהדקירות נפצע באורח אנוש ים דוד בוחבוט בן ה-22, אשר נדקר לעיני אביו, ובהמשך הלילה נקבע מותו של הצעיר.
גם אביו של ים הותקף ונדקר באירוע, נפצע באורח קשה, ופונה לקבלת טיפול רפואי.
כוחות משטרת מרחב אילת ביניהם חוקרים, בלשים וחוקרי מעבדת זיהוי פלילי הגיעו למקום האירוע, סגרו את הזירה והחלו באיסוף ממצאים.

חשוד אחד, זיו מיודיק, נעצר במקום.
אחיו אסף מיודיק, בשנות החמישים לחייו, נמלט מהזירה כשהוא מותיר אחריו את הפצועים מוטלים ברחוב.
בחקירה מורכבת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים הצליחו החוקרים להתחקות אחר עקבותיו של אסף מיודיק, כשבועיים לאחר האירוע בלשי יחידת "גרניט" של משטרת מרחב אילת לכדו אותו בדירת מסתור במרכז הארץ (7 מרס).

נעצר לאחר בריחה. אסף מיודיק

מחומר החקירה עולה חשד כי במהלך ניסיון גישור כושל עקב סכסוך ארוך שנים בין שתי המשפחות הותקף אביו של בוחבוט על ידי אסף מיודיק.
כשביקשו לעזוב את המקום נדקרו האב והבן בפלג גופם העליון, לפי החשד על ידי אסף מיודיק בסיוע אחיו זיו.
מעצרם של האחים, שמיוצגים על ידי עורכי הדין ששון בר עוז ואורי בן נתן, הוארך מעת לעת. בימים אלו נאספו כלל הראיות בתיק, לרבות הודאות ושחזור, וחומר הראיות הועבר לבחינת פרקליטות מחוז דרום לצורך הגשת כתב אישום.

מפקד מרחב אילת, נצ"מ משה פינצי: "עבודת החקירה ואיסוף הראיות כנגד החשודים ברצח המנוח ים בוחבוט ז"ל לנגד עיני אביו, היא הוכחה לעבודת המשטרה המאומצת במאבק נגד אלימות המביאה לאובדן חיי אדם. אנו נמשיך לפעול בנחישות ונשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותנו למיגור הפשיעה החמורה ונגד עבריינים הפועלים בניגוד לחוק".

עו"ד אורי בן נתן

עו"ד אורי בן נתן, המייצג את אסף מיודק, מסר: "מרשי, שהה בבית אחיו. במפגש שהתקיים בין החשודים לבין אביו של המנוח במטרה ליישר ההדורים. לפתע הגיעו המנוח ואחרים עם כלי תקיפה והחלו לדקור את אסף מיודק בבית האח. מרשי נאלץ להתגונן, או אז לקח סכין מהמטבח שעה שהוא מותקף ובעודו חבול בבטנו, בכתפו ובפניו – דקר את התוקף בניסיון להגן עליו ועל אחיו שהיה לצידו. אף אחד לא הזמין את התוקפים לבית האחים והם הגיעו במפתיע כשהם חמושים בכלי תקיפה. בחקירותיו במשטרה סיפר בפירוט את נסיבות האירוע והצטער על התוצאה הטרגית שהיתה בלתי נמנעת וקשה גם עבורו. זו הגנה עצמית ואנו נוכיח זאת בבית המשפט".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
2 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות