שוחררו ממעצר חשודים בתקיפת מאבטחים בבית החולים רמב"ם

שתף כתבה עם חברים

בית המשפט השלום בחיפה שחרר (12.12.18) ממעצר את אברהם אליקישבילי, בן 61, ולדיסלב קרנאוחוב (40) ויורי וייסבלט (41), שלושתם מחיפה, ואת ויאצ'סלב יאנצקו (45) ואירנה סימונבסקי (34), שניהם מטירת הכרמל. כולם חשודים בתקיפת מאבטחים בבית החולים רמב"ם, יום קודם לכן.

הקטטה החלה לאחר שנפגע תאונת דרכים שהגיע למיון, טופל ונמצא כשיר לחזור לביתו. האיש ומלוויו דרשו לטפל בבעיה אחרת, והאיש הופנה להמשך טיפול בקהילה. הדבר לא מצא חן בעיניו, והוא החל להתפרע. כאן הצטרפו אליו מלוויו שהיו איתו במיון, ומספר חברים שהיו מחוץ למיון. הקבוצה התעמתה עם מאבטחים, ששניים מהם נחבלו, אולם לא נזקקו לטיפול רפואי נוסף. "המיון ברמב'ם עמוס באופן תמידי מעל 100 אחוז תפוסה, זמני ההמתנה ארוכים מאוד, והציבור נדרש לגלות סבלנות והבנה, נמסר מבית החולים. "הנהלת רמב'ם הנחתה שבכל מקרה אלימות תוגש תלונה למשטרה, ובכל מקרה של נזק תוגש תביעה".

עו"ד רן שחם

המשטרה עצרה את החשודים בתקיפת המאבטחים, ובדיון הארכת המעצר הם שוחררו והורחקו מבית החולים למשך 30 יום. עו"ד רן שחם, שמייצג את וייסבלט: "הוא הגיע לבקר חבר, ומצא את עצמו עצור בסיום הביקור. הוא הכחיש כל תקיפה של המאבטחים וטען שמעצרו אינו מוצדק. נראה שהמשטרה קיבלה את דבריו, כשהסכימה לשחרר אותו בהרחקה מבית החולים בלבד".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות