בעזרת השיימינג

שתף כתבה עם חברים

עו"ד ירום הלוי שונא עברייני מין ובמיוחד פדופילים, ולא מצליח להבין מדוע בתי המשפט ואמצעי התקשורת נוהגים לחסות את שמותיהם

מורה, פסיכולוג, פסיכיאטר, פסיכואנליסט, ופסיכופט. להגיד לנו מי המפלצות? חלילה וחס. הס פן תעיר. ישן לו במעצר פדופיל זעיר

אתמול "התפוצצה" עוד פרשה של פדופילים ברשת האינטרנט, ואני התפוצצתי שוב יחד איתה.

העובדה שאני סניגור פלילי, ומגן על נאשמים בעבירות חמורות, לא הפכה אותי מעולם לאזרח פחות טוב ואכפתי ממהנדס, ממורה (לא פדופיל) או מטבח (המכונה שף או מאסטרשף, מדבר בדמעות אל ארטישוק ומוכתר מיד כמיכאלאנג'לו של המאה העשרים ואחת.

אני שונא שנאה יוקדת עברייני מין, מכל הסוגים, ללא הבדל דת, גזע, לאום ,מין, צבע וטבע, ואת הפדופילים אני הכי רוצה להרוג. בעשרים ותשע שנותיי כסניגור ייצגתי רק בארבעה תיקי מין, שבאף אחד מהם לא היו מעורבים ילדים, ובכולם האמנתי במאה אחוז בחפותם של לקוחותי. שלושה מהם הואשמו במעשה מגונה וזוכו, והרביעי, בן 20 שהואשם באונס בת 17, זוכה מרוב עלילתה, אולם הורשע בכל זאת במעשה מגונה. זאת כמעין פרס תנחומים למעלילה, שבהבל פיה וללא שום ראיה אובייקטיבית, חלילה, הצליחה להכניסו לכלא לשנה.

האבסורד המדהים והמקומם הוא שדווקא הפדופילים מופלים לטובה, משום מה, על ידי התקשורת, ואינני מבין מדוע. כשעבריין "רגיל" נעצר ובית משפט מאריך את מעצרו לאחר דיון, מיד מתפרסם שמו בתקשורת, למרות שיתכן כמובן שהוא חף מפשע לחלוטין. לעומת זאת, כשמעצרם של פדופילים מוארך אנו רק שומעים שהרשימה כוללת מורה, פסיכולוג, פסיכיאטר, פסיכואנליסט, ופסיכופט. להגיד לנו מי המפלצות? חלילה וחס. הס פן תעיר. ישן לו במעצר פדופיל זעיר.

האפליה האבסורדית מקוממת שבעתיים משום שבניגוד לרובם המכריע של מעצרי העבריינים ה"רגילים", הפדופילים נעצרים אחרי שהם אותרו וזוהו כמי ששלחו ממחשביהם האישיים מסרונים וסרטים מיניים קשים לילדות וילדים. כלומר מבחינה ראייתית התיק נגדם כבר סגור ונעול, ואפשר לארוז אותם חיש קל ולהעבירם מקופלים תוך דקה לאמזון, לשלחם במהירות הצבי לכלא. אז מדוע דווקא הם נותרים אנונימיים?

הכותב. עו"ד ירום הלוי

נכון, כאשר אב פדופיל פוגע בילדיו הקטנים או בבן משפחה אחר אז קיים אינטרס בחוק לא לחשוף את שמו כדי להגן על הקורבן, אולם מדוע לחסות את שמם של הפדופילים, שבינם לבין קרבנותיהם אין שום קשר משפחתי? מדוע לא לעשות להם "שיימינג" אדיר ומוצדק? הרי זה אך מתבקש להשתמש כנגדם באותה רשת עכביש אשר שימשה אותם כדי לצוד את הפיות הקטנות.

הבה נאלצם לעזוב את הארץ, מתוך הנחה כי לאחר פרסום שמם הם יהיו "גמורים", ולא יהפכו, חלילה, למאסטרשפים. בואו נגן יותר טוב על ילדינו. פגיעה אנושה באלה שפוגעים בהם תצמצם מאד את סיכויי הפגיעה בילדינו בעתיד.

ארץ נאורה היא לא רק מלכת ההמצאות והאקזיטים אלא מלקת האכזרים שבאכזרים. מי יתן והמפלצות האלה ימוגרו וייעקרו וייעלמו מקרבנו במהירה בימינו, ונאמר אמן. בעזרת השיימ(ינג).

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות