נואל אברג'ל נעצר בחשד לאחזקת כלי נשק

שתף כתבה עם חברים

המשטרה לא מגלה מה היה סוג הנשק

נואל אברג'ל, 29, מבת ים, נעצר בחשד להחזקת אקדח.

המעצר של אברג'ל, בן למשפחת הפשע המפורסמת, הוא תוצאה של מעצר בסיום מסיבה לפני כעשרה ימים באזור לוד. בסיום המסיבה היו תלונות על רעש, ותלונה נוספת על אירוע ירי סמוך למקום. כוחות משטרה שהגיעו למקום התעמתו עם חלק מהמבלים, ובסיום האירוע נעצר אחד המבלים, אלעד כהן מלוד, בחשד לתקיפת שוטרים והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

במהלך המעצר והחקירה של כהן נערך מסדר זיהוי שבו אחת המתלוננות על אירוע הירי זיהתה את כהן באלבום התמונות של המשטרה, כמי שביצע את הירי. מעצרו של כהן הוארך בבית המשפט ובינתיים ערכו השוטרים חיפושים באזור האירוע ומצאו תיק ובו כלי נשק מסוים. בעקבות תפיסת התיק עם הנשק והדמויות במסיבה עבר התיק לטיפול של יאחב"ל ונערכו בדיקות מעבדה, שבעקבותיהן נעצר נואל אברג'ל בטענה שיש על הנשק ממצא פורנזי הקושר אותו אליו.

עו"ד משה יוחאי עו"ד עמיחי ימין

היום בבית משפט השלום בראשון לציון, נציג יאחב"ל סירב לפרט באיזה נשק מדובר ומה משמעות הממצא הפורנזי. את אברג'ל מייצגים עו"ד משה יוחאי ועו"ד עמיחי ימין. בתשובה לשאלת הסנגור ימין, היכן בדיוק נמצא אותו ממצא פורנזי מדובר הסכים נציג יאחב"ל לומר כי הוא נתפס על כלי הנשק עצמו.

המשטרה בקשה שבעה ימי מעצר אותם השופט הישאם אבו שחאדה נעתר לבקשה באופן חלקי בלבד והאריך את מעצרו עד יום חמישי 9 אוגוסט. גם מעצרו של אלעד כהן הוארך עד מועד זה.

 

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות