שני בני אדם נהרגו וחמישה נפצעו בתאונת דרכים קשה בסיני

שתף כתבה עם חברים

שני ישראלים נהרגו וחמישה נפגעו בתאונת דרכים קשה בסיני במזמן שנסעו במונית שהתנגשה ברכב אחר. דובר צה"ל מסר כי "מסוקים הוזנקו עם לוחמי 669 לגבול מצרים לסיוע ולפינוי הפצועים בתאונה". בלילה הותר לפרסום כי יובל קשת (24) מחיפה ומתן לוזון (25) מפתח תקווה, הם ההרוגים התאונה.

בהמשך שוחררו חמשת הפצועים והועברו למעבר הגבול טאבה. מיד עם קבלת הדיווח הקשה על התאונה הקטלנית בסיני, יצא מנכ״ל ארגון זק״א דובי ויסנשטרן לביה״ח המקומי יחד עם מתנדבי זק"א נוספים, שם פגש את הפצועים ופעל יחד עם משרד החוץ במאמצים מול השלטונות לשיחרור הפצועים.

ויסנשטרן: "מדובר בתאונה חזיתית קשה שהתרחשה בכביש החוף של סיני באזור נואיבה, רכב הסעות שהסיע קבוצה של ישראלים בשנות ה-20 לחייהם התנגש חזיתית ברכב שהגיע ממול ככל הנראה לאחר שנרדם. לצערי, שני צעירים נהרגו במקום ופונו לבית החולים בדהב.

"חמישה צעירים נוספים נפצעו, בתוכם צעירה כבת 22 במצב קשה שסובלת מפגיעת בטן וארבעה נוספים במצב קל. לאחר מאמצים רבים יחד עם חדר המצב של משרד החוץ הצלחנו לשחרר את הפצועים לישראל". בשעות הערב המאוחרות הגיעו לבית החולים יוספטל חמשת הפצועים שטופלו בחדר המיון (מלר״ד) על ידי הצוותים הרפואיים.

מזירת האירוע בסיני (צילום זק"א)
השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות