התחנה החדשה בלוד – שתסייע למנוע את הלינץ' הבא?

שתף כתבה עם חברים

נקודת המשטרה החדשה תכלול 23 שוטרים ויפקד עליה פקד אלעד בנעים. צפו בנאומים מהטקס

נקודת המשטרה החדשה בנווה שלום

המשטרה ערכה אמש את טקס פתיחתה מחדש של נקודת המשטרה בשכונת נווה שלום בעיר לוד (19 דצמבר).
נקודת המשטרה החדשה, בפיקודו של פקד אלעד בנעים, תמנה 23 שוטרי סיור, חקירות ומודיעין, שיטור קהילתי ויס"מ, ו"תפעל להגברת פעילות האכיפה וההרתעה, הנגשת שירותי משטרה והידוק קשרי הקהילה למען שלומם וביטחונם של תושבי השכונה", לשון הודעת המשטרה, "פתיחתה מחדש של נקודת המשטרה בשכונת נווה שלום, הינה נדבך נוסף ומשמעותי מתהליך מתמשך לחיזוק והעמקת שירותי המשטרה בחברה הערבית".

בטקס השתתפו השר לביטחון הפנים עמר בר לב, מפכ"ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי, ראש עיריית לוד יאיר רביבו, מפקד מחוז מרכז ניצב אבי ביטון ומפקד מרחב שפלה תנ"צ רונן אבניאלי.

"מהומות לוד במאי 2021 היוו קריאת השכמה לרבים", אמר השר בר לב בטקס, "הפשע, האלימות, הקונצרטים הליליים של ירי וקריאות השבר לאחר אירוע נוסף של רצח הם מאורעות שחוזרים על עצמם פה בעיר פעמים רבות מדי בחודשים מאז. הפשע לא חדל מלהתעצם, לפלוש לחצרותיהם של אזרחים נורמטיביים בעיר ולהוות בעיה שהתפוצצה לכולנו בפנים לפני שבעה חודשים ומרימה את ראשה המכוער לעיתים תכופות מדי מאז".

המפכ"ל שבתאי איחל הצלחה למפקד הנקודה ושוטריו, ואמר: "לאחרונה המשטרה ממקדת פעילותה בחברה הערבית. אנו מקימים תחנות ויחידות, מקצים משאבים ומגבירים את הקשב האירגוני בכוח האדם ובאמצעים טכנולוגיים. אנו רק בתחילתה של דרך ארוכה, כך נמשיך לפעול גם בשנים הקרובות".

video
סרטון עם הנאומים המלאים מהטקס

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות