אפי נוה ותמי אולמן פתחו את הקמפיין בחיפה

שתף כתבה עם חברים

כ-200 עורכי דין השתתפו בערב פתיחת הקמפיין, ביניהם יו"ר מחוז חיפה הנוכחי והיו"רית הקודמת – שניהם תומכים באולמן ובנוה

nave ulman campein haifa

יריית הפתיחה לקמפיין הבחירות לראשות ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין נורתה אתמול,  בכנס השקה שערכו תמי אולמן, יו"ר המחוז המיועדת מטעם סיעת "תנופה" ואפי נוה, שמתמודד על ראשות הלשכה הארצית. בערב השתתפו כ-200 עורכי דין שהביעו תמיכה בנוה ובאולמן, ביניהם יו"ר מחוז חיפה הנוכחי יוסי חכם והיו"רית הקודמת ולשעבר חברת הוועדה למינוי שופטים, רחל בן ארי.

אולמן דיברה על רצונה להמשיך בדרכם של בן ארי וחכם, ועל הכימיה המצוינת שיש לה עם נוה. איתן לדרר, פרקליט מחוז חיפה (אזרחי), מספר 2 ברשימה של אולמן, דיבר על החשיבות שבקירוב ובעבודה של פרקליטים, תובעים וסנגורים מהמגזר הציבורי ועורכי דין פרטיים ברשימה אחת משותפת רחבה.

 nave ulman campein haifa2

נוה דיבר על הסינרגיה בין הלשכה הארצית למחוזות, ועל כך ש"אסור שתהיה עוד קדנציה של נתק בין הלשכה מהם, ובין הלשכה למערכת המשפט ולכנסת. חייבים להחזיר את מעמדנו כאיגוד מקצועי חזק, ולצאת למאבק ציבורי להפסקת החקיקה הפוגענית, להארכת ההתמחות ולשינוי מתכונת הבחינות. איך יכול להיות שבראיית חשבון נדרשות שנתיים התמחות וברפואה ארבע, ואחוז המעבר במקצועות האלה הוא פחות מ-50 אחוז, ורק במשפטים קיימת שנת התמחות אחת והצלחה של 80 אחוז".

מוקדם יותר השבוע הותנע גם הקמפיין בירושלים, עם כנס תמיכה שערך יו"ר המחוז הוותיק אשר אקסלרד, שרץ לקדנציה שלישית כבר, וכמו ראשי המחוזות המכהנים האחרים, גם הוא יד אחת בקואליציה עם נוה. 

בתמונה למעלה, מימין לשמאל: יוסי חכם, יו"ר המחוז היוצא; ג'ובראן ג'ובראן, חבר ועד המחוז; חלי בן ארי, יו"ר המחוז הקודמת; מוחמד לוטפי; אפי נוה; תמי אולמן; חוה מרצקי, יו"ר המועצה הארצית; איתן לדרר, פרקליט מחוז חיפה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות