כתב אישום: "פיקניק" של צעירים מעוספיה הסתיים בשלוש דקירות וניתוח

שתף כתבה עם חברים

הפרקליטות טוענת כי על רקע ויכוח בין צעירים ביערות הכרמל – אחד מהם דקר צעיר אחר שלוש פעמים

צילום ארכיון להמחשה: משטרה

חטיבת התביעות של המשטרה ופרקליטות מחוז חיפה הגישו לאחרונה כתב אישום נגד רודי חמדאן (25) מעוספיה, שבו היא מייחסת לו חבלה חמורה בכוונה מחמירה.

לפי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד ראיד רחאל מפרקליטות מחוז חיפה, בערב ה-8 באוקטובר 2021 הגיעו ס"א (המתלונן), אחיו ועוד מספר חברים לחניון אלון ביערות הכרמל סמוך לעוספיה, שם הכינו אוכל ושתו משקאות חריפים.
סמוך לחצות הגיע הנאשם יחד עם ת"ח אל המקום והצטרפו לחבר'ה. במהלך שהותם במקום התגלע סכסוך בין אחיו של המתלונן לבין הנאשם. בשלב כלשהו נתן הנאשם סטירה למתלונן והשליך לעברו מקל שלא פגע בו. בהמשך אמר למתלונן: "בוא בוא".

מכתב האישום עולה כי המתלונן והנאשם הלכו הצידה ודחפו אחד את השני. או אז, כך נטען, הנאשם הוציא חפץ חד מהמעיל שלבש, התקרב למתלונן ודקר אותו בבטן. בתגובה השליך המתלונן מקל לעבר הנאשם, ברח למרחק של חמישה מטרים ונפל.
בכתב האישום נטען כי הנאשם התקרב למתלונן ודקר אותו שוב באזור המותן השמאלית. בהמשך רדף אחר אחיו של המתלונן וקרא לעברו: "בוא לפה", אך הוא ברח.
לפי כתב האישום, בהמשך קם המתלונן, רץ לעבר רכבו, נכנס אליו וסגר את הדלת. הנאשם, לפי האישום, קרא לעבר המתלונן: "אתה משחק איתי", הכניס את ידו דרך חלון הרכב ודקר את המתלונן שוב בידו השמאלית. בהמשך, אחיו של המתלונן נכנס לרכב ופינה אותו לבית החולים כרמל בחיפה.

הפרקליטות טוענת שכתוצאה ממעשי הנאשם נגרמו למתלונן שלושה פצעי דקירה, הוא עבר ניתוח בבטן והוכנס לחזהו השמאלי נקז. במקביל לכתב האישום הוגשה נגד הנאשם בקשה למעצר עד לתום ההליכים.
בדיון שהתקיים בשבוע שעבר הורה השופט ניצן סילמן על המשך מעצרו של הנאשם עד להחלטה אחרת (21 אוקטובר).
הסנגור, עו"ד וואפי נסראלדין, מסר בתגובה: "הנאשם כופר ומכחיש את המיוחס לו. לכאורה המעורבים באירוע מסרו עדויות שקריות".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות