אישום: בן 32 מעכו ביצע עבירות מין בקטינות שהכיר באינסטגרם

נעצר בדרכו למפגש עם שתיים מהילדות בעפולה ובטלפון שלו נתפסו סרטונים מיניים ותמונות ששלח לקטינות
אילוסטרציה: Avi Richards מאתר Unsplash

פרקליטות מחוז צפון הגישה לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד מועתז חסארמה (32) מעכו, בו היא מייחסת לו ביצוע מעשים מגונים בנסיבות אינוס, ניסיון לגרם מעשה מגונה בנסיבות אינוס, הטרדה מינית ואיומים. את המעשים ביצע לכאורה חסארמה בארבע קטינות בגילאין 14-12 ב"ווטסאפ" וב"אינסטגראם".
לפי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד אוהד כהן, בחודשים האחרונים נהג הנאשם לשלוח ולהקרין לקטינות סרטים פורנוגרפיים וכן סרטונים בהם הוא נראה מקיים יחסי מין עם נשים. כמו כן הוא נהג לבצע מעשים מגונים בפניהן בשיחות לייב, וקיים איתן שיחות הכוללות הצעות ותכנים מיניים בוטים, גם לאחר שהקטינות לא שיתפו עמו פעולה. נטען כי במסגרת זו הנאשם אף ביקש מחלק מהקטינות שיתפשטו בפניו ויגעו בגופן.

הפרקליטות טוענת כי לצורך יצירת קשר עם קטינות, שיחות לייב איתן ושליחת תמונות וסרטונים, הנאשם יצר מספר רב של פרופילים באינסטגרם.
הפרקליטות מוסיפה וטוענת כי הנאשם יזם מפגש עם קטינות בעפולה ב-21 באוקטובר, אך נעצר לאחר שנודע למחלקת סייבר בימ"ר צפון על קיומו המתוכנן של המפגש. כאשר בלשי הסייבר הבינו כי הוא מתעתד להגיע למפגש מביתו בעכו, הם המתינו לו סמוך למקום המפגש המיועד ועצרו אותו בטרם הספיק להיפגש עם הקטינות.

בבקשה להארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נטען כי לפרקליטות ראיות טובות להוכחת ההאשמות המיוחסות לחסארמה, בכלל זה הודעות המתלוננות בפני חוקרות ילדים, סרטונים ותמונות שנמצאו במכשירי הטלפון של הנאשם וחלק מן הקטינות. כמו כן, חוקרי הסייבר פרקו את מכשיר הטלפון של המשיב ותפסו בו ראיות הקושרות אותו למיוחס לו. בבקשה מצוין כי בחקירתו הנאשם קשר את עצמו להיכרות עם הקטינות ולחלק מן המעשים, אולם טען כי הקטינות "לחצו עליו" לשלוח להן את הסרטונים המיניים.

השארת תגובה

Comments icon

סמן כאן שאינך רובוט