המשטרה: חשוד בסחיטה ואיומים ניסה להתאבד בבית מעצר קישון

שתף כתבה עם חברים

סנגורו של החשוד ביקש לערב את המחלקה לחקירות שוטרים לאחר שבמסמכים רפואיים נכתב עקב טעות הקלדה כי סיבת האשפוז היא הרעלה

בית מעצר קישון

תושב אחד הכפרים בצפון, שנעצר לאחרונה בחשד לעבירות סחיטה ואיומים, ניסה בסוף השבוע להתאבד בבית מעצר קישון, וכעת הוא מאושפז במצב קשה במרכז הרפואי בנהריה כשהוא מורדם ומונשם.
החשוד (36), תושב כפר בצפון, נעצר ב-21 במאי על ידי שוטרים מתחנת גליל מערבי בחשד שדרש מאישה איתה ניהל קשר להמשיך להתראות איתו, אחרת יספר לבני משפחתה על הקשר ביניהם.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת עד יום שישי האחרון, אז התקיים דיון נוסף (27 מאי). בבית המשפט התנהל דיון ביחס למצבו של העצור, ואז נמסר כי בשל טעות הקלדה במסמכי בית החולים, נכתב שהעצור הורעל. במשטרה מיהרו לתקן ולומר כי החשוד ניסה להתאבד כשתלה את עצמו בתא המעצר.
לאתר "פוסטה" נודע כי העצור כרך את חולצתו סביב צווארו וניסה לתלות את עצמו. סייר בבית המעצר שם לב לכך בבוקר והזעיק עזרה. לעצור התבצעה החייאה והוא הועבר למרכז הרפואי במצב קשה כאמור
סנגורו של החשוד, עו"ד נאג'י עאמר מהסנגוריה הציבורית, אמר בדיון כי אביו של החשוד "הופתע לגלות כי בנו שנעצר על ידי המשטרה בריא ושלם נמצא במחלקת טיפול נמרץ כשהוא מורדם ומונשם כבר משעות הלילה… אם הם טוענים שהיה ניסיון התאבדות אז הייתי מצפה שיביאו דברים שתומכים בכך. אני מצפה שמח"ש תיכנס במיידית לתמונה ותחקור את הטענה כי היה כאן חשד להרעלה…".
נציגת המשטרה השיבה לדברים אלה כשאמרה כי כי בשל טעות הקלדה נכתבה המילה "הרעלה" במסמכי בית החולים, וטעות זו תוקנה.
השופטת אביגיל זכריה ציינה כי קיים חשד סביר שהחשוד ביצע את המיוחס לו והאריכה את מעצרו עד 31 במאי.
משב"ס נמסר בתגובה: "שירות בתי הסוהר הזמין חקירת משטרה לאירוע והעביר דיווח אמת לכל גורמי המקצוע המעורבים. באם נפלה טעות אצל אחד מהם, אנו בטוחים שתתוקן".
מהמשטרה נמסר בתגובה: "עם הגעתם של השוטרים לבית החולים נכחו במקום גם בני משפחתו של החשוד עוד בטרם נמסרה הודעה רשמית למשפחתו של העצור".

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות