בת-ים: סחטו באיומים ותקפו לווה שלא עמד בהחזרים

שתף כתבה עם חברים

מחקירת המשטרה עולה כי הקורבן לא עמד בהחזר הלוואה, ונדרש באיומים ובאלימות לשלם ריבית גבוהה

הקורבן זומן למקום מסוים ושם אוים והותקף (אילוסטרציה)

שוטרים ממרחב איילון עצרו את נאור אסרף (27) מראשון לציון ואייאי פטריק קאנגני סוקפה (28) מבת ים, בחשד לסחיטה באיומים ותקיפה על רקע חוב כספי. לאסרף מייחסת המשטרה גם החזקת מריחואנה לצריכה עצמית.
לאחר חקירתם הראשונית הובאו החשודים ביום שישי לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרם במספר ימים (26 נובמבר).
בפתח הדיון הסביר נציג המשטרה: "מדובר במתלונן שלווה סכם כסף מהחשוד נאור אסרף, והיה אמור להחזיר חלק מהסכום לפני יומיים, ולא עמד בזה, ולכן היה צריך לשלם איזושהי 'ריבית' כתוצאה מהאיחור. על כל חודש איחור היה צריך לשלם ריבית מאוד גבוהה. על פי החשד, החשודים הגיעו לביתו של המתלונן, נערכה פגישה נוספת במהלכה התבקש להגיע למקום מסוים, ושם על פי החשד הוא אוים מה יקרה אם לא יחזיר את הכסף. על פי החשד, החשוד אסרף אף סטר לו. החשודים נעצרו על ידי השוטרים, כשברשות כל אחד מהחשודים נתפס סכום כסף, מדובר באלפי שקלים וגם בצ'קים".

נציג המשטרה הוסיף וציין כי לאסרף אין הרשעות קודמות, בעוד שבאמתחתו של סוקפה הרשעה מינואר 2021 בעבירת חבלה חמורה, בגינה ריצה תשעה חודשי מאסר. בשנה שעברה הורשע בעבירות סמים וריצה על כך 18 חודשי מאסר.

נציג היחידה החוקרת לא חשף במהלך הדיון את הראיות ביחס לכל אחד מהחשודים. אולם כן נחשף כי הקורבן לא היה זה שהזעיק את המשטרה. סנגורם של החשודים, עו"ד זאב אלוני, הכחיש את המיוחס למרשיו.
השופט אריה ביטון קבע כי קיים חשד סביר והאריך את מעצרם של שני החשודים עד 29 בנובמבר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות