עבריין תנועה סדרתי נהג בפסילה ונאשם גם בהפקרת הנוסעים שנפצעו

שתף כתבה עם חברים

ביציאה ממנהרה באשדוד פגע הנאשם ברכב אחר פעמיים והמשיך לנסוע. "אני ממש מתחרט על מה שעשיתי", אמר הנאשם בבית המשפט, אבל הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

הנאשם, מרק לנקין

פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית המשפט לתעבורה באשדוד כתב אישום נגד צעיר בן 26 מאשדוד, שנהג בפסילה, גרם לתאונת דרכים באשדוד והפקיר בזירה שני נפגעים.

לנאשם מרק לנקין (26) מיוחסות עבירות הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה בדרך בקלות ראש או ברשלנות ועבירות נוספות לפי תקנות התעבורה. לפי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד אבי ביטון, הנאשם נהג בבוקר ה-1 בינואר בעיר. בהגיעו ליציאה ממנהרה הוא לא שמר מרחק ופגע ברכב אחר בו ישבו שני נוסעים.
עקב הפגיעה, הרכב הסתובב ופגע בחומת אבנים. נטען כי הנאשם פגע בו שוב, עד שהסתובב נגד כיוון התנועה בנתיב.

הפרקליטות טוענת כי על אף הפגיעה ברכב, הנאשם לא עצר את נסיעתו על מנת לעמוד על תוצאות התאונה ולהזעיק עזרה, אלא האיץ ברכב והמשיך בנסיעה, תוך שעקף את הרכב הניזוק.
כתוצאה מהתאונה, הנהג והנוסעת ברכב נחבלו חבלות קלות ופונו על ידי מד"א להמשך במרכז הרפואי ברזילי.

מלבד כתב האישום הוגשה נגד הנאשם בקשה למעצר עד תום ההליכים, כמו גם בקשה לפסילת רישיונו עד תום ההליכים. בבקשות צוין כי לנאשם עבר תעבורתי הכולל 53 הרשעות, כולל  בגין נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים, נהיגה בזמן פסילה, פקיעת רישיון ועוד. כמו כן, לחובתו הרשעה בעבירת סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, בעקבותיה נשפט ל-50 חודשי מאסר ופסילה.

בדיון שהתקיים ב-9 בינואר, בית המשפט האריך את מעצרו של הנאשם עד להחלטה אחרת. במהלך אחד הדיונים להארכת מעצרו אמר הנאשם: "אני מצטער על המקרה, בדיעבד לא הייתי חוזר על זה. בנס ותודה לאל שזה נגמר ככה. אני ממש מתחרט על מה שעשיתי, חוץ מזה לקחתי עשרות אלפי שקלים מלקוחות ולא סיימתי את העבודה. יש לי שני ילדים קטנים בבית ששואלים איפה אבא שלהם. אני ממש חסר אונים עכשיו".
הסנגורית, עו"ד ליאן זמיר חצרוני, מסרה בתגובה: "מרשי לקח אחריות על מעשיו והודה, והביע חרטה כנה ואמיתית".

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות