חמישה צעירים חשודים במעורבות בקטטה רבת משתתפים בצימר בראש פינה 

שתף כתבה עם חברים

אחד הצעירים נעצר גם בחשד למעורבות בתיק ירי על בית בטבריה, לאחר שאל ביתו שלו נורו פעמיים יריות.

קטטה רבת משתתפים בעיצומה של מסיבת יום הולדת (צילום ארכיון להמחשה)

חמישה צעירים נעצרו בסוף השבוע בחשד שהיו מעורבים בקטטה רבת משתתפים שהתרחשה בצימר בראש פינה.

מדובר בארבעה צעירים מפרדס חנה וצעיר מטבריה, בשנות ה-20 לחייהם. לפי החשד, הם תקפו אנשים אחרים וגרמו נזק לרכוש בצימר. מהחקירה עולה כי לפחות חלק מהם לקחו חלק בחגיגת יום הולדת שהתקיימה בצימר, עד שבשלב מסוים פרצה קטטה עם אנשים אחרים ששהו במתחם. ככל הידוע, אף אחד ממשתתפי הקטטה לא נזקק לטיפול רפואי בבית חולים.

המשטרה ביקשה מבית משפט השלום בנצרת להאריך את מעצרם של ששת החשודים בשישה ימים. ארבעה מהם יוצגו על ידי עו"ד שי לוי, בעוד שחשוד נוסף יוצג על ידי עו"ד יעד נוה. בתום הדיון, השופט יוסף סוהיל שעיין בחומרי החקירה קבע כי קיים חשד סביר הקושר את החשודים למיוחס להם, אולם הוסיף כי רוב פעולות החקירה אינן מקימות חשש לשיבוש ולכן החליט לדחות את בקשת המשטרה והורה על שחרורם בתנאים מגבילים של ארבעה מהחשודים, אשר יוצגו על ידי עו"ד לוי.

מעצרו של אחד מהחשודים, דביר בוסקילה (24) מטבריה, הוארך עד 25 במאי, מאחר שהוא נחשד בכך שימים אחדים קודם לקטטה היה מעורב באירוע ירי לעבר בית בטבריה וגרם נזק לדלת הבית. בהמשך מעצרו של בוסקילה הוארך עד 27 במאי. יחד איתו נעצר גם צח אמר (19) מטבריה, בחשד למעורבות בירי, וגם מעצרו הוארך עד 27 במאי.

השניים כבר היו עצורים לפני כחודש בחשד למעורבות באירוע ירי אחר לעבר מוכר למשטרה, שלא נפגע כתוצאה מכך. אירועי ירי אלו קשורים, כך לפי הערכות, לאירועים אחרים שהתרחשו בתקופה האחרונה במסגרת סכסוכים בין כנופיות מקומיות, ובהם בין היתר שני אירועי ירי לעבר ביתו של בוסקילה.

במקביל, לפני ימים אחדים נעצרו שלושה חשודים (בני 24, 36 ו – 40) בחשד למעורבות בירי ב – 18 במאי לעבר ביתו של בוסקילה. השלושה יוצגו על ידי עורכי הדין יוסף חאזם , ארז מושקוביץ, יובל זולטי ושוחררו ממעצרם לאחר מספר ימים לאחר שהתשתית הראייתית נגדם לא התחזקה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות