חשד: חטפו תושב ג'לג'וליה וכלאו אותו בנהריה

שתף כתבה עם חברים

המשטרה עצרה הלילה בתום חקירה סמויה שלושה חשודים בחטיפת תושב ג'לג'וליה, תוך איתור ושחרור הקורבן ממקום כליאתו בצפון הארץ (3 דצמבר).

שוטרי תחנת כפר קאסם פתחו השבוע בחקירה סמויה עם קבלת דיווח מתושב גלגוליה בדבר חשד כי בנו, בשנות ה – 20 לחייו,  נחטף ע"י אחרים שזהותם איננה ידועה.
במהלך השבוע ניהלה המשטרה חקירה מואצת במישור הסמוי, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים רבים, שהביאו הלילה לחשיפת מקום כליאתו של החטוף בנהריה ואיתורו של החטוף, כשעל גופו סימני חבלה קשים.

לצד איתור החטוף והעברתו חזרה בבטחה אל משפחתו, עצרו השוטרים במקום שלושה חשודים, שניים תושבי גלגוליה ואחד תושב הצפון, בשנות ה – 20 לחייהם, בחשד למעורבות בחטיפתו וכליאתו של הקורבן, וזאת על רקע פלילי. נבדק חשד כי המניע למקרה הוא חשד של המעורבים כי הקורבן היה מעורב בגניבת סכום כסף גדול.
החשודים – ורד גיוסי (26), מחמוד סובח (23) וסולטן סאלח (25) – הובאו לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרם בשבעה ימים. בהסכמה בין סנגורם, עו"ד עומר מסארווה, לבין המשטרה בית המשפט האריך את מעצרם עד 5 בדצמבר. עו"ד מסארווה הכחיש מכל וכל את המיוחס לחשודים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות