צווארון לבן
משפט פלילי | נוער | משפחה | צווי הגנה וחירום 24/7
0525588944 מידע מורחב
עו"ד לוסי מאיר
גירושין | צוואות | ירושות | אפוטרופוסות
עו"ד דן באומן
פלילי | מעצרים | סמים | מין | אלימות | רכוש | צבא | נוער
עו"ד סימון חדאד
משפט פלילי | פשיעה חמורה | צווארון לבן
עו"ד עדן פוליטקין
פלילי | צווארון לבן | תעבורה | תכנון ובנייה

מסחטת הרייטינג של "מי טו" אורלי וגיא

עו"ד נוגה ויזל בפרומו על עוד "תחקיר" עיתונאי דביק מהסוג שכולם מסכימים כי עבר זמנו, כולל אייל גולן
שיתוף ב email
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
אייל גולן (צילום מסך מערוץ 13) ואורלי וגיא

ה"תחקיר" של אורלי וגיא שעתיד להיות משודר מחר (שלישי, ערוץ 13) על אייל גולן אינו בידור ואינו עיתונות. הוא חטטנות. הוא חנופה מאוסה ומעוררת סלידה וקיא למולך הרייטינג.

נשים מוצללות ומפוקסלות מקוששות רחמים כאילו מישהו סרסר בהן ואילץ אותן לרדת לזנות. לב הפלסטיק נקרע. לב האבן נשבר. אף לא אחת מהן אולצה לקיים יחסי מין בניגוד לרצונה.

איל גולן היה (ועודנו) גרוש. אדם חופשי. הוא אדם מבוגר וזכותו לעשות כל מה שהוא רוצה, בכפוף למגבלות החוק. הוא לא כפה דבר אף לא על אחת מהבחורות. הוא גבר צעיר, מפורסם ועשיר. באופן טבעי בחורות נמשכות אליו, מחפשות את קרבתו, חושקות בו. זה טבעי. נשים אינן משוללות שיקול דעת וחופש בחירה. כאשר תינו אהבים עם גולן הן ידעו מה הן עושות. לא הוצמד אקדח לראשן. בכל רגע היו יכולות להפסיק.

ידוענים לא מעטים (בלשון המעטה!) מהווים מושא להערצה עבור בנות, אשר רואות בהן אלילי מין, מושא לתשוקתן. יעידו ויגידו זמרים שמעריצות אורבות להן בכל מקום, תוחבות פתקי אהבה מתחת לדלת ביתם, שולחות להם מסרונים שלא מותירים מקום לא לספק ולא לדמיון.

שלא נתבלבל: התלונות נגד איל גולן נסגרו. הוא לא עבר עבירות פליליות. הניסיון להציג אותו כמי שהתהולל והשתגל (סליחה על הביטוי) עם צעירות חסרות אונים וישע הוא מרושע, נבזי, זדוני. אורלי וגיא יודעים זאת טוב מרבים אחרים.

מגוחך ומופרך שהתקשורת שמה עצמה כרשות מחוקקת, שופטת ומבצעת, בעוד היא, ודאי במקרה זה, מתפקדת כמסחטת רייטינג שעושה שימוש בחומרים שנצבעו, להעלאת סף הגירוי, בכחול ובצהוב.

הכותבת, עו"ד נוגה ויזל

כניסה לחדר המיטות של אייל גולן ללא רשות היא חדירה גסה לרשות הפרט. ברשות היחיד שלו זכותו לעשות כל מה שהוא רוצה, בכפוף, כאמור, למגבלות החוק. זכותו לקיים אורגיה, כל עוד אף לא אחת מהמשתתפות בה חשה כנועה ונרצעת וחייבת לעשות דברים בניגוד לרצונה.

הקדימונים העסיסיים, משוחים בדמעות ובזרע, טבולים בדמו השפוך בכיכר העיר של אייל גולן, הם ראשיתה – או המשכה – של פגיעה אנושה בכבודו כאדם ובפרנסתו. עד מתי יירדף הזמר?

אם אורלי וגיא רוצים לעשות עבודה עיתונאית או תחקירית רצינית ויסודית, ולא להסתפק ב"בידור" זול וזנותי, יואילו ויתכבדו לירות לדוגמה, את החצים המצויים באשפתם במטרות-דמות המצדיקות זאת, כגון שר שהורשע בפלילים, ריצה עונש מאסר ושב להשתין על הציבור כשהוא ממשיך לכהן בתפקידו כשר.

מה רציתם להשיג, "עיתונאים" – אשר כפי שאומר איל גולן בקדימון, אתם פסולים מוסרית לעסוק בנושא – חוץ מאשר הכפשת אדם חף מפשע ולהציגו כאנס קטינות?

קנאה עלולה להעביר אנשים על דעתם. תחרות על השגת כל קמצוץ רייטינג היא הנחת העבודה המונחת ביסוד התפיסה לפיה המטרה – העלאת אחוזי צפייה – מקדשת את כל האמצעים, לרבות, כפי שמוכח במקרה זה, את האמצעים הפסולים, הנואלים והבזויים ביותר.

 

15 תגובות

 1. אלי הגב

  אחרי שתראי תכתבי לא לפני!!!

  • סמי סביב הגב

   נשמה כבר לפי הפרומו מבינים במה מדובר. אין חדש שמה ואין משהו פלילי.

 2. רונן הגב

  פשוט כל מילה בסלע ממררים את דמו רק מקנאה

 3. אדם מהישוב הגב

  אורלי וגיא אתם זוג פסול מהיסוד.אני מבטיח לכם שעכשיו כשידכם כביכול על העליונה.אתם תגיעו למצב שלא יהיה לכם לחם לאכול !! גם עליכם יחפשו וימצאו רפש בעתיד(לא שעכשיו כולם לא יודעים מי אתם ומה אתם) אבל אני בטוח שבעלי אינטרס משלמים לכם להתנגח באייל גולן שכל חטאו היה שקיים יחסי מי עם בחורות שכופות את עצמם עליו……………. !!

 4. איתי הגב

  צרות עין נטו , ימותו הקנאים

  • תומר הגב

   בחורות עושות שטויות שהן צעירות ושמקבלות שכל מסתכלות אחורה ואמרות איך היינו טיפשות וסתומות ואייל רק היה צריך לקחת בחשבון שהוא קצת מפורסם ולהבין את ההשלכות של העניין.

 5. גיל הגב

  טור מיותר, שובניסטי ומתחסד, שעושה בדיוק מה שלטענתכם עושים אורלי וגיא: ניסיון לקושש רייטינג

 6. גבי הגב

  עולם הפמיניזם השתלט על חיינו, הן יעשו סקס עם מפורסמים ואחר כך יבואו בטענות, הלוואי עליי את בר רפאלי ורוסלנה ואני לא יבוא בטענות

 7. יוסף הגב

  תחקיר ראוי מזמן היו צריכים לעשות את זה

 8. אורן הגב

  מרגש איך שהיא כותבת בהתנדבות ( או אולי בתשלום???) ומגנה בחירוף על אייל, האורגיות וסקס בכל מקום עם אייל והמעריצות הן סוד ידוע.. השאלה היא לגבי גיל המשתתפות ורמת המישכל שלהן… האם הן אחראיות למעשיהן..

 9. מי הגב

  זה מאד לגיטימי להורים לדעת, משלמים לו הופעות מכספי מיסים. אני כבר לא משמיעה אותו בבית

 10. אבי הגב

  מדויק וכמו שצריך

 11. דוד הגב

  בנות בגיל הטיפשעשרה טיפשערה טיפשעשרה מסוציואקונומי נמוךךךך נוצלו צריך השכם וערב לפרסם ולא בגלל היותו אייל גולן אף אדם לא היה רוצה שזו תהיה ביתו דפוסי הפעולה אלכוהול לשבש את הדעת אייל בעצמו אמר שלביתו עוקר את דלת הכניסה כדי שלא תישן עם חבר בחדרה כניראה הוא יודע דבר או שתיים על בנות בגיל הטיפשעשרה וניצול

 12. שלומי הגב

  מושחת אייל תת אדם שקרן צריך להחרים אותו מעניין למי שילם במישטרה שיוציאו אותו מהסיפור ….מישטרע בדיחה

 13. אלי חזות הגב

  אורלי וגיא זנאים היא בגדה בבעלה וזרקה ילדים וגיא בגד באשתו עם המכוערת הזאת וזרק ילדים וללא בריריה נישאו שני הזנאים הנואפים .הם מקנאים באייל גולן .אלה בחורות שיבלו כסף לדבר שטויות מול מצלמות .הם אהבו את זה מאוד לא סתם רצו מעכו לאילת אלו בחורות רחוב מסכנות .אייל לא צריך עקומות כאלה .ים של כוסיות לצערנו ילכו איתו רק בשביל תמונה לססטורי לצערנו הרב בדור הזה .כל התחקיר הוא קינאה ושינאת חינם לאדם מצליח מפורסם ועשיר .בקיצור אייל. אל תתייחס הכל בסדר רודפים את ביבי לא ירדפו אותך חחחח אוהבים אותך ואת בני פרץ .ומי שלא טוב לו יום לא טוב לו ..

השארת תגובה

Comments icon

סמן כאן שאינך רובוט

נבנה על ידי אנגורה מדיה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן