בן 19 חשוד שפגע במכוון ברוכב אופניים באשדוד ונמלט

שתף כתבה עם חברים

לחוקרים הוא הסביר שניסה להימלט לאחר שחש סכנה לאחר שמספר אנשים עימם הוא מסוכסך התנפלו עליו

אופניים חשמליים  (צילום ארכיון להמחשה: דוברות המשטרה)

המשטרה עצרה לחקירה תושב אשדוד כבן 19, לאחר שעל פי החשד פגע אתמול (26 ינואר) עם רכבו במכוון ברוכב אופניים חשמליים והפקיר אותו בשכונה ו' בעיר אשדוד.
מיד עם קבלת הדיווח אודות התאונה, כוחות משטרה שהגיעו למקום הבחינו ברוכב האופניים הפצוע כשהוא שרוע על הכביש, והוא פונה ע"י מד"א במצב בינוני לבית החולים.

במקביל, השוטרים החלו לבצע פעולות חקירה במטרה להתחקות אחר זהות החשוד והרכב הפוגע, ותוך זמן קצר הצליחו לאתר את הרכב כשהוא נטוש באחד הרחובות הסמוכים. מחקירת המשטרה עולה החשד כי הרקע לאירוע הנו סכסוך בין הצדדים, שהוביל את החשוד לפגוע בקורבן באופן מכוון.

לאחר מספר שעות, נעצר החשוד יהודה חביב קנאפו (19) תושב אשדוד שלפי החשד נהג ברכב, כאשר הוא הסגיר את עצמו למשטרה לאחר מכן. החשוד נחקר בחשד לעבירות המיוחסות לו, הפקרה אחרי פגיעה ופציעה שעבריין מזויין.  המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של החשוד בשבעה ימים.

ראוי לציין כי החשוד טוען מצדו כי הוא נסע ברכבו בשעות הצהריים. בכיכר באשדוד וקפצו עליו אנשים שעמם הוא מסוכסך. הם ניסו לפתוח את הדלת של הרכב של החשוד. החשוד לטענתו נמלט מהמקום לאחר שחש סכנה ופגע באופניים. החשוד לא יודע לומר לגבי זהות רוכב האופניים, בעוד שהמשטרה שרוכב האופניים הוא מי שיש לחשוד סכסוך.

עו"ד נס בן נתן

בדיון שהתקיים היום (27 בינואר) בבית המשפט השלום באשקלון אמר טוען המעצרים רס"מ קובי שוקרון כי "חומר הראיות סותר משמעותית את גרסת החשוד". בתום הדיון סניגורו של החשוד עו"ד נס בן נתן ביקש לשחרר את החשוד בטענה כי ניתן לאיין את המסוכנות בדרך של מעצר בית. ואולם, השופטת טל לחיאני שהם האריכה את מעצרו של החשוד בשישה ימים (עד 2 בפברואר).

עו"ד נס בן נתן: "מרשי מכחיש את המיוחס לו וטוען שהוא הותקף על ידי אחרים, חש סכנה לחייו ונמלט מהמקום".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות