צפו בסרטון הדקירה במסעדה בבת ים

שתף כתבה עם חברים

 כתב אישום: צעיר מבת ים התקוטט עם צעיר מחולון בתוך מסעדת "שאנטי" שלחוף בת ים. מצלמות האבטחה תיעדו כיצד הקטטה עברה לחוף הסמוך, וגם כיצד לאחר מכן הנאשם לקח סכין מעמדת המלצרים ודקר את המתלונן

dkira misaada bat yam
הדקירה במסעדה בבת ים. לחצו על התמונה לצפות בסרטון המלא

כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגד תושב בת ים, רודיס צ'וזינוב, בגין דקירה במסעדה בחוף בת ים.

בערב ה-6 באוגוסט החלה קטטה בחוף הים בבת ים, בה היו מעורבים הקורבן (27) מחולון וצ'וזינוב (20), כמו גם חשודים נוספים שטרם אותרו וזהותם עדיין לא ידועה. לפי כתב האישום שהגישה עו"ד עידית ענתבי, הקטטה החלה במסעדה עוד קודם לכן, על רקע חילופי דברים בין השניים – שלא הכירו קודם לכן האחד את השני. השניים הוצאו מהמסעדה, ולאחר מכן קלטו מצלמות האבטחה כיצד צ'וזינוב אוחז במתלונן, מפיל אותו ארצה והולם וחובט בו באגרופים ובבעיטות לראשו.

לפי כתב האישום והתיעוד המצולם, המתלונן חזר לאחר הקטטה לתוך המסעדה וצ'וזינוב נכנס אחריו. הדין ודברים בין השניים נמשך, עד שצ'וזינוב ניגש לעמדת המלצרים, שלף משם סכין עם להב בת 13 ס"מ, ניגש לקורבן ודקר אותו ארבע דקירות בבטן ובגב.

ktata dkira misaada bat yam
לחצו על התמונה לצפייה בסרטון המתעד את הקטטה שלפני הדקירה

לאחר הדקירות, הקורבן הובהל לבית החולים איכילוב בתל אביב, שם נותח והוא עודנו מאושפז גם בשעה זו. אתמול הוגשה הצהרת תובע נגד צ'וזינוב והבוקר (16.8) הוגשו נגדו כתב אישום ובקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים, בהם נטען בין היתר, כי בעוד שהקורבן הובהל לבית החולים, הוא עזב את המקום. כתב האישום מייחס לצ'וזינוב חבלה בכוונה מחמירה ותקיפה בנסיבות מחמירות.

כאמור, רובו של האירוע ככולו תועד על ידי מצלמות האבטחה במקום. החוקרים הראו לצ'וזינוב את הצילומים, והוא זיהה את עצמו והודה בדקירות. מלבד הצילומים והזיהוי העצמי, בידי פרקליטות מחוז תל אביב שהגישה את כתב האישום ישנן גם עדויות ראייה שונות, בין היתר של המאבטח במסעדה.

המשטרה הודיעה עוד לפני הגשת כתב האישום על ידי הפרקליטות, כי היא מבקשת "מכל היודע דבר על האירוע ויש בידיו פרטים נוספים שיכול ויסייעו בחקירה ובאיתור החשודים הנוספים, כפי שנראים בסרטון, לפנות למשטרת מרחב איילון או לכל תחנת משטרה".

 

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות