הצהרת תובע נגד חשוד ברצח גבר בן 61 בדירתו בדרום תל אביב

שתף כתבה עם חברים

video
ב-21 בדצמבר התקבל דיווח על גבר בן 61 שנמצא ללא רוח חיים בדירה ברחוב עין הקורא בדרום תל אביב. לכוחות ההצלה לא נותר אלא לקבוע את מותו.
מתנדבי זק"א תל אביב הוקפצו למקום על מנת לטפל בזירה ולסייע למשטרה. בבדיקת גופתו של המנוח בשטח נמצאו סימני אלימות. בחלוף זמן קצר התברר כי המנוח הוא יעקב כהן אשר מתגורר בדירה.
דבר הרצח נחשף לאחר שהתקבל דיווח על היעדרותו של המנוח שלא הגיע למקום עבודתו. שוטרי מרחב יפתח הגיעו אל הדירה ברחוב, פרצו פנימה בסיוע לוחמי אש והבחינו בגופת המנוח מוטלת בדירה כשעל גופו סימני דקירה רבים.
ממצאי הזירה הצביעו על סימני מאבק ועל רצח שבוצע באופן אכזרי וברוטלי. שעות ספורות מפתיחת החקירה הצליחו חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה משטרת מרחב יפתח להצביע על זהות חשוד במעשים, לו היכרות מוקדמת עם המנוח.
כוחות בילוש של היחידה פשטו על מלונית ברמת הגולן, שם עצרו את החשוד – תושב חולון (19) שהסתתר במקום. החשוד הועבר לחקירה במרחב יפתח בסיומה נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט. חקירה העלתה כי המנוח נתן לצעיר ללון בדירתו בשבועות שקדמו לרצח, "עד שבשלב מסוים דבר מה לא היה לשביעות רצונו של החשוד, שהחליט לבצע את הרצח האכזרי של מי שסיפק לו קורת גג מטוב לבו", כהגדרת המשטרה.
היום, עם סיום חקירת המשטרה, תוגש בעניינו של החשוד הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים (13 ינואר).

זירת הרצח (צילום: זק"א תל אביב)
השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות