חודש וחצי לאחר המעצר: שוחררו כל החשודים ברצח בטייבה

שתף כתבה עם חברים

כחודש וחצי לאחר מעצרם של חשודים בגין רצח תושב טייבה בחודש יולי השנה, כלל החשודים שוחררו מהמעצר מבלי שהוגש נגדם כתב אישום.

כזכור, ב – 14 בנובמבר, עצרו שוטרי היאחב"ל תשעה תושבי המרכז בחשד למעורבות ברציחתו של עבד אל סאלם ג'אבר, סביב שנות ה – 60 לחייו, בעת שיצא ממסגד בעיר טייבה. כזכור, ב – 9 ביולי, בשעות הצהריים, התקבל דיווח על אירוע ירי בטייבה. כוחות משטרה והצלה שהוזעקו למקום איתרו גבר אשר נפצע בפלג גופו העליון כתוצאה מירי שבוצע לעבר רכב. בחלוף זמן קצר נקבע מותו של האיש. לאתר "פוסטה" נודע כי לפחות חלק מהעצורים מזוהים עם משפחת חרירי.

עם מעצרם של תשעת החשודים, אמרו במשטרה כי הרצח בוצע על רקע סכסוך פלילי בין גורמים עברייניים לאחר שירו לעברו ללא הבחנה בזמן שסיים להתפלל במסגד תוך סיכון ציבור כלל המתפללים.

החשודים – שיוצגו על ידי עורכי  הדין משה יוחאי, עמיחי ימין, צבי אבנון, עומר מסארווה וג'ואד נאטור – הכחישו את המיוחס להם. מעצרם הוארך מעת לעת, אך בסופו של דבר, לאחר סדרת דיונים הן בבית משפט השלום והן במחוזי, נאלצה המשטרה לשחרר את כלל החשודים לאחר שהתשתית הראייתית נגדם לא התחזקה באופן שתספיק להגשת כתב אישום.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות