לאור יום: פצוע מירי בבית עסק בבת ים

שתף כתבה עם חברים

גבר, בשנות ה – 40 לחייו, נפצע בצהריים מירי לעברו בבת ים (12 במאי).

סמוך לשעה 15:15 התקבל דיווח במוקד  מד"א במרחב איילון על גבר פצוע בפינת הרחובות הרצל ורוטשילד בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון גבר במצב בינוני עם פציעה חודרת. שוטרי מרחב איילון הוזעקו למקום ופתחו בחקירה. הרקע פלילי אך הנסיבות בבדיקה. חוקרי המשטרה גבו עדויות ובודקים מצלמות אבטחה בניסיון להתחקות אחרי מבצעי הירי.
לאתר פוסטה נודע כי הפצוע נורה בתוך עסק שבבעלותו. לו ולאחיו רשת של חנויות בגדים. בעבר נקשר שמו של הפצוע כמי שנמצא בהיכרות כזו או אחרת עם גורמים פליליים מוכרים שחלקם אף נהגו להגיע למפגשים בבית העסק.
עוד נודע לאתר פוסטה כי בלילה בין רביעי לחמישי התרחשה באותו בית עסק שריפה, שנסיבות התרחשותה טרם ברורות אך נחקרות על ידי המשטרה.

"בשעה 01:11 התקבל במשל"ט 102 של מחוז דן דיווח על עשן היוצא מבעד לחנות בגדים בבת ים – הממוקמת בתחתית בניין בן שש קומות. למקום הוזנקו שלושה צוותי כיבוי וסולם גבהים מתחנות חולון ובת ים, בפיקוד רשף אמיר בן חמו.
הצוותים שהגיעו לזירה תוך זמן קצר חדרו לחנות הבגדים וסרקו לשלילת הימצאות לכודים במבנה. הלוחמים סרקו את הבניין לשלילת חדירת עשן העלול לסכן את דיירי הבניין. במקביל למאמצי הסריקה פעלו הלוחמים לכיבוי השריפה ודיווחו על שליטה תוך מספר דקות בודדות. האירוע הסתיים ללא נפגעים בנפש, אך נזק נגרם לחנות. חוקר דליקות זומן למקום לבדיקת נסיבות פרוץ הדליקה".
אולם, גם במשטרה ייבדקו האם קיים קשר ישיר או עקיף בין האירועים, או לפחות האם מבצעי הירי ידעו על השריפה יממה קודם לכן.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות