בכיר במשפחת ג'רושי חשוד בסחר בקוקאין

שתף כתבה עם חברים

זייד ג'רושי נעצר יחד עם וודיע אבו רקיק בחשד לסחר ב-460 גרם קוקאין. השופטת: "לא מדובר בחשד בעלמא" * סנגורו: "הוא ישוחרר ללא הליכים משפטיים"

kokain negev
צילום ארכיון להמחשה, אין קשר לכתבה

זייד אל ג'רושי (51) מרמלה, בכיר במשפחת הפשע המפורסמת, נעצר יחד עם וודיע אבו רקיק (39) מתל שבע, בחשד לסחר בכ-460 גרם קוקאין.

השניים, שנעצרו לפני ימים אחדים על ידי שוטרי מרחב נגב,  חשודים בעבירות של קשירת קשר לפשע וסחר בסמים. ככל הידוע, הקוקאין נתפס אצלם באזור רמלה על כביש 6, בנסיבות שטרם התבררו במדויק. לג'רושי, הנחשב לדמות מרכזית במשפחת הפשע, מייחסת המשטרה כי ב-8 באוגוסט בשעת לילה הוא ביקש לקנות קוקאין במשקל 460 גרם ברוטו. מנגד, לאבו רקיק מייחסת המשטרה קשירת קשר לביצוע פשע, בכך שהוא שלח אחרים עם קוקאין לרמלה על מנת למסור אותם לאדם אחר בתמורה לכסף שיקבלו. במהלך הפעילות נתפסו שלושה רכבי יוקרה. 

נציג היחידה החוקרת טען במהלך הדיון להארכת מעצרו של ג'רושי, כי ליחידה החוקרת יש ראיות של ממש. מנגד, סנגורו של ג'רושי, עו"ד ירון גיגי, טען כי אין למרשו כל קשר לסמים וביקש לבדוק את טענת האליבי שמסר.

 od gigi yaron new 150  od nahari beni shosh hayun 160 120
 עו"ד ירון גיגי   עו"ד בני נהרי ועו"ד שוש חיון 

בדיון השני בעניינו של ג'רושי התברר, שהחוקרים הטיחו בו במהלך החקירה האזנות סתר שיש בהן לכאורה אמירות מפלילות. מעצרו הוארך פעמיים, עד 19 באוגוסט. בדיון האחרון קבעה השופטת רחלי טיקטין עדולם, כי "לא מדובר בחשד בעלמא".

מעצרו של אבו רקיק הוארך בשבוע שעבר עד היום (16.8). הבוקר הוסכם כי מעצרו יוארך עד יום חמישי הקרוב (18.8), עד אז תסתיים חקירתו.

עו"ד גיגי מסר בתגובה: "שמו של מרשי שורבב לפרשייה שאינה קשורה אליו בשום צורה ואופן ובימים הקרובים התמונה תתבהר והוא ישוחרר ללא שום הליכים משפטיים. מרשי אינו מתעסק בסחר בסמים ואינו קשור לעולם הסמים".

עורכי הדין בני נהרי ושוש חיון, סנגוריו של אבו רקיק, מסרו כי מרשם "מכחיש לחלוטין את המיוחס לו. אין לו מושג על מה מדברת המשטרה, ומעצרו הוארך עד יום חמישי בלבד". 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות