תחומי עיסוק
אסירים
מעצרים
הוצאה לפועל
נוער
פשיעה חמורה
משפחה
דין צבאי
פלילי
אודות

בעל נסיון רב של 20 שנה כסניגור, לאחר שאף שימש מספר שנים כתובע בפרקליטות מחוז תל אביב.
משרדנו מעניק טיפול מסור ומקצועי ביותר בכל הערכאות באופן שהוביל לתוצאות יוצאות דופן בכל סוגי העבירות: זיכוי של נאשמים, תשלום פיצויים, שחרור ממעצר, ענישה מקלה ביותר, כולל ביטול התיק או סיומו ללא הרשעה פלילית.

עו"ד פרידה וול – שמשה שנים רבות כפרקליטה בפרקליטות הצבאית, והינה מומחית בתחום דיני הצבא. מייצגת בתיקים פליליים ומלווה את לקוחות המשרד בכל ההליכים.

אודות המשרד

אנו מטפלים כמעט בכל סוגי העבירות ובכל סוגי החשודים והנאשמים.
הן כאלה שזהו מפגשם הראשון עם ההליך הפלילי, והן כאלה שהינם בעלי עבר פלילי מכביד וריצו מאסרים.

לגבי נאשמים נורמטיביים, שייתכן ומעדו לראשונה בחייהם, אנו עושים כל שניתן כדי לסגור את התיק, אם באמצעות בקשה לעיכוב הליכים ואם בפגישות עם התביעה והפרקליטות, ולחילופין לסיים את עניינם ללא הרשעה פלילית, בכדי שעתידם לא ייפגע.

אנו מומחים בייצוג חשודים ונאשמים בהליכי המעצר והבאנו לשחרורם של נאשמים רבים בבית המשפט העליון, גם בביצוע העבירות החמורות ביותר: רצח, אונס, סחר בסמים, שוד מזויין וכד'.

בין השאר אנו מסייעים רבות בהליכי שיקום לנאשמים שחפצים בכך:
הפניה לגמילה מהתמכרויות (סמים, אלכוהול, הימורים), אלימות, מין וכו'.
לא אחת סיימנו את ענייניהם של נאשמים אלה בענישה מאוד מקלה (ללא מאסר) אודות להליכי השיקום המוצלחים שעברו. בתחילת הדרך הדבר היה נראה כמעט בלתי אפשרי.

במקרים מתאימים, וגם בעבירות החמורות ביותר, אנו מנהלים הוכחות באופן עיקש עד לזיכויים של נאשמים הזועקים לחפותם. מדובר במקרים רבים בהם זוכו נאשמים אותם ייצגנו ואף זכו לפיצויים בגין מעצרם.

משרדנו אף מומחה בטיפול בענייניהם של קטינים שביצעו עבירות, אנו רואים לנו למטרה עליונה לסייע בשיקומם, גם עת שביצעו את העבירות החמורות ביותר.

חשוב להדגיש, כי מעל לכל, לקוחותינו זוכים ליחס חם, אוזן קשבת וליווי מסור ומקצועי ביותר לאורך כל ההליך.

המידע הוא באחריות העורך דין.