רחובות: אישה ותינוקת נפצעו בפיצוץ רכב של הבעל המוכר למשטרה

שתף כתבה עם חברים

הבעל ריצה בעבר מאסר על עבירות הונאה כמזוהה עם משפחת לביא, רק שבשנים האחרונות הוא נראה בחברת אייל נגר ונכנס לבנק מטרות הנקמה מאז הפיצוץ בחתונה של האחים לביא

זירת הפיצוץ (צילום רחובות ניוז)

אם ובתה נפצעו הבוקר בפיצוץ רכב ברחובות (25 בינואר).
סמוך ל-08:00 התקבל דיווח על פיצוץ רכב ברחוב כרמל בשכונת אחוזת הנשיא ברחובות. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות הצלה ומשטרה אשר איתרו בזירה אישה ובתה התינוקת אשר נפצעו. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים קפלן אשה כבת 29 בהכרה, במצב בינוני עד קשה, עם חבלה רב מערכתית, ופעוטה כבת שנה וחצי במצב קל עד בינוני עם חבלת ראש.
חובשים בכירים במד"א שאהדי אלשמאלי וארז כהן, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו רכב מפורק, סמוך לרכב שכבה אשה בהכרה היא סבלה מחבלה רב מערכתית, בזרועות אחד האנשים היתה תינוקת כבת שנה וחצי בהכרה עם חבלה בראש. הענקנו להן טיפול ראשוני מהיר העלנו אותם לאמבולנס ופינינו אותן לבית חולים כשמצבה של האשה בינוני עד קשה, והתינוקת קל עד בינוני".
"מדובר בזירה קשה מאוד", סיפר יהונתן ססי חובש איחוד הצלה שהגיע לזירה. "הרכב היה שרוף והפצועות היו שרועות מחוץ לרכב. יחד עם חובשים נוספים של איחוד הצלה הענקתי להן סיוע רפואי מציל חיים ולאחר מכן הן פונו בניידות טיפול נמרץ לבית החולים להמשך טיפול".

מקפלן נמסר כי האישה מוגדרת במצב בינוני עד קשה, אבל יציב ובהכרה מלאה. היא סובלת מפציעה קשה ברגל, והועברה לחדר ניתוח לטיפול בפציעה. בוצעה הערכה על ידי רופאי נשים לגבי מצב העובר, ובשלב זה נראה שמצבו יציב. לאחר הניתוח האורטופדי תתבצע הערכה נוספת.
מיד לאחר הפיצוץ הגיע לזירה בן זוגה של האשה, והאבא של התינוקת, והוא התלווה אליהן אל בית החולים.

כתוצאה מהפיצוץ, חלקיו של הרכב התפזרו למרחק של כמה עשרות מטרים. מניתוח הזירה עולה כי הפיצוץ אירע בעת שהרכב החל לצאת מהחניון של בניין מגורים סמוך. שוטרי תחנת רחובות הגיעו לזירה והחלו בחקירה, בתיאום עם חוקרי מחוז מרכז ונציגי יחידת המטענים של להב 433 שיתחקרו את הפיצוץ, להתאמה עם מאגר הזיהוי של מטעני החבלה הגדול שכבר נצבר ביחידה.
לפי מידע שהגיע ל"פוסטה", הרכב עדיין רשום על שם הבעלים הקודמים, מה השטעה תחילה את המשטרה ואת העיתונאים בשטח, רק בהמשך התברר כי הבעלים החדשים שלו עדיין לא ביצע לכאורה את העברת הבעלות על שמו.

על פי מידע שהגיע לאתר "פוסטה", בעלה של האישה, גבר כבן 30, הוא דמות מוכרת יחסית ברחובות, לרבות בסצינה הפלילית הקשה שנוצרה בעיר בשנים האחרונה.
למשטרה הוא מוכר מעבירות הונאה, מרמה ופריצה לרכב שבוצעו לפני יותר מעשור, אז הוא אף ריצה מאסר של מספר חודשים.
ככל הידוע, בשנים האחרונות הוא לא היה מעורב באופן ישיר ומובהק בפשיעה, אלא עבר לתחום העסקים, ובהקשר זה נודע כי הוא זכיין של עיריית רחובות בתחום הפרסום.

ל"פוסטה" נודע מגורמים מודיעינים, כי בעבר נקשר שמו לבני משפחת לביא, אולם בשנים האחרונות טוענים שם הוא הפך לסוג של חבר של אייל נגר, מה שסימן אותו כמטרה נוספת בבנק המטרות של משפחת לביא. מאז הפיצוץ בחתונה של עמוס לביא, פיצוץ שהתרחש ממטען חבלה אשר הוטמן בחדר הכלה וחברותיה ממנו נפגעו שתי נשים מהמשפחה, בנק המטרות הזה התרחב והוא כולל כעת כל מי שמתרועע עם חברי ארגון הפשע של נגר ובני שלמה, לא כל שכן אם מדובר בתושב העיר רחובות, ועל אחת כמה וכמה הוא משתייך לסצינה הפלילית בעיר.
פרטים בהמשך.

כוחות הצלה הגיעו לזירה (צילום: איחוד הצלה)
השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
13 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות