פלילי | פשיעה חמורה | אסירים | נוער
0543001311 מידע מורחב

דן רוגל, מבכירי התעשייה הבטחונית לשעבר, זוכה ממעשה מגונה

השופט זיכה באופן מוחלט את הנאשם בן ה-82 ממעשה מגונה בצעירה הסובלת מפיגור שכלי. רוגל מאשים את המשטרה והפרקליטות: "חקרו אותי חצי שעה וזהו. חמש שנים איש לא שאל אותי דבר" 
rogel dan od ulman tammy
דן רוגל והסנגורית שלו, עו"ד תמי אולמן

שופט בית משפט השלום בחיפה, ד"ר זאיד פלאח זיכה (שני, 5.6) את דן רוגל (82), מבכירי התעשייה הבטחונית בישראל לשעבר, שהואשם במעשה מגונה באשה צעירה הסובלת מפיגור שכלי.

רוגל, מי שזכה לקבל פעמים את פרס בטחון ישראל, עבד בחברת רפא"ל כ-40 שנה, הקים שם את החטיבה שעסקה בפיתוח אמצעים מתקדמים לכוחות היבשה, ושנים ארוכות עמד בראשה. אחרי פרישתו עסק בצילום וכתיבת מותחנים, בהם "אין לי אחות" ו"מגע מיותר". 

הפרקליטות טענה כי המגע המיותר של רוגל התרחש באוקטובר 2010 ושבהזדמנות אחת אחר הצהריים, כאשר חזרה הצעירה לביתה מעבודתה וירדה בתחנת האוטובוס הסמוכה גם לביתו, הוא התקרב אליה עם כלבו, ולמרות שהיא אמרה לו שהיא צריכה לחזור לדירתה, הוא תפס בשרוול הז׳קט שלה, קירב אותה אליו ושאל אותה אם היא רוצה שהוא יהיה חבר שלה ו"יעשה לה טוב". לפי הפרקליטות, היא ענתה בשלילה אולם הוא המשיך ומישש את שדיה חרף הפצרותיה שיפסיק וכי לא נעים לה.

רוגל, אותו מייצגת עו"ד תמי אולמן, הכחיש את המיוחס לו לאורך כל הדרך וטען לעלילת שווא. עו"ד אולמן פוררה את גרסת המתלוננת במהלך המשפט, שנפתח רק בשנת 2014 ונמשך כשנתיים וחצי ובדלתיים סגורות. השופט ד"ר פלאח שזיכה את רוגל התיר עם הכרעת הדין את הפרטים לפרסום.

רוגל אמר בתגובה כי הוא מאשים את המשטרה והפרקליטות בשנים שנגזלו ממנו. "חקרו אותי חצי שעה וזהו. חמש שנים איש לא שאל אותי דבר", אמר, "לו היו חוקרים אותה (את המתלוננת, י"א) ישר אחרי – כל זה היה נחסך". 

השארת תגובה

Comments icon

סמן כאן שאינך רובוט

נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן