"אני אוהב את ריח המריחואנה"

שתף כתבה עם חברים

כתב אישום נגד שי אברמוב מאור יהודה, לאחר שבדירתו נתפסה מעבדה לגידול הסם. לשוטר שעצר אותו אמר: "זה עולה לי הרבה כסף, אז אני מגדל בשבילי… מה עדיף, שהילדים שלך ישתו אלכוהול?"

maabada 3 
 מעבדה שנתפסה במקום אחר בשנה האחרונה

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר לבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד שי אברמוב (23) מאור יהודה, בגין גידול סם מסוכן, החזקה או שימוש בסמים שלא לצריכה עצמית ונטילת חשמל.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד שירה לייטרסדורף-שקדי, הנאשם גידל והחזיק צמחים מסוג קנבוס במשקל כולל של כ- 59 ק"ג נטו. גידול הצמחים והחזקתם, כך נטען, נעשה בשלושה חדרים בדירה אשר הוסבו לחממות, בין היתר באמצעות נורות חימום, מערכות השקיה ודישון, ומערכות מיזוג ואוורור שונות.

כמו כן נטען, כי הנאשם גידל והחזיק צמחים בחדר השירותים. לצורך תחזוקת החממות, נטל הנאשם חשמל ללא היתר כדין באמצעות התחברות לשתי פאזות נוספות.

מלבד כתב האישום נגד אברמוב הוגשה בקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים, בה נטען בין היתר, כי אברמוב אמנם שומר על זכות השתיקה, אבל לשוטר אסף באבו שעצר אותו בדירתו הוא אמר: "זה שלי הצמחים הללו שאני מגדל, מריחואנה בשבילי כי אני מעשן. בשביל מה כל הזמן לקנות? זה עולה לי הרבה כסף, אני מגדל בשבילי ואני מעשן, אני אוהב את הריח של המריחואנה. מה עדיף, שהילדים שלך ישתו אלכוהול?…".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות