שוחררו שלושה חשודים בגידול קנאביס בשתי מעבדות באשדוד

שתף כתבה עם חברים

שוכר הדירה בה נמצאה המעבדה הראשונה הודה בגידול וטען כי עשה זאת כדי לכסות חובות אליהם נקלע. במהלך החקירה נחשפה מעבדה נוספת

מעבדת הידרו (צילום ארכיון להמחשה: משטרה)

שוטרים מתחנת לב תל אביב עצרו שלושה חשודים בגידול וסחר בסמים: רועי שושן (33) מירוחם, דוד ששון (41) מבאר יעקב וחנניה ביטון (62) מאשדוד.
החשודים נעצרו כשהם שוהים סמוך לדירה ששכר ביטון. מחקירת המשטרה עולה כי הם היו מעורבים בגידול כ-34 ק"ג קנאביס בדירה של ביטון, שמצדו הודה בגידול והסביר כי עשה זאת על מנת לצאת מחובות בהם הוא מצוי.
מעצרם של החשודים הוארך במספר ימים בבית משפט השלום בתל אביב.
ב-21 בנובמבר התקיים דיון בעניינו של ביטון, שיוצג על ידי עו"ד עינת סופר בסרגליק. החשוד, שבאמתחתו עבר פלילי, הודה בגידול אך הכחיש חשד לסחר. בתום הדיון, נוכח מצבו הרפואי, הוא שוחרר למעצר בית. המשטרה ערערה על השחרור לבית המשפט המחוזי בתל אביב, שדחה את הערר אך האריך את מעצר הבית עד 30 בנובמבר.
בדיון בעניינם של שני החשודים האחרים, המיוצגים על ידי עורכי הדין רותם טובול ועומר אבוקסיס, התברר כי הם מעורבים במקרה גידול נוסף, בדירה אחרת. בתום הדיון, מעצרם של החשודים, המוכרים למשטרה, הוארך ביממה.

בדיון לאחר מכן (23 נובמבר) התברר כי חוקרי המשטרה הטיחו בחשודים ראיות ביחס לדירה הנוספת שבה נמצאו כ-1.3 ק"ג קנאביס. החשודים, כך מתברר, שמרו על זכות השתיקה. חרף בקשת המשטרה להארכת מעצרם של החשודים, השופטת כריסטינה חילו אסעד החליטה לשחררם למעצר בית בפיקוח.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות