נתפס קוקאין בשווי מיליוני שקלים החשוד כי הוברח ממצרים

שתף כתבה עם חברים

משטרת ישראל תפסה כ –  24 ק"ג חומר חשוד כסם מסוג קוקאין שנמכר בשוק בשווי של כ-50 מיליוני שקלים.

בפעילות שנערכה הערב בידי לוחמי יחידת מג"ן (מודיעין גבולות נגב) בשיתוף יס"מ נגב סוכלה הברחת חומר חשוד כסם מסוכן מסוג קוקאין במשקל של כ-24 ק"ג שנמכר בשוק בשווי של עשרות מיליוני שקלים.

עפ"י החשד החומר החשוד הוברח מגבול מצרים ובתום מרדף של לוחמי היחידות החשוד, כבן 24 תושב פזורת כביש 80, נעצר על ידי המשטרה.

עו"ד נטלי אוטן

החשוד, עודאי אבו גויעד (24), הובא לבית משפט השלום בבאר שבע, ושם הוארך מעצרו. בבית המשפט טענה המשטרה כי החשוד, שנהג ברכב, האיץ את נסיעתו כשהבחין במשטרה, פרץ את המחסום, תוך שעלה על דוקרנים ובהמשך יצא מרכבו ונתפס בתום מרדף רגלי. ברכב, כך על פי המשטרה, נתפסו 20 חבילות של חומר אבקתי לבן החשוד כקוקאין. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב – 12 ימים. בתום הדיון, מעצרו הוארך בשבוע ימים, לאחר שהשופטת ליאת שמיר הירש, קבעה כי קיים חשד סביר.

עו"ד נטלי אוטן, המייצגת את החשוד, מסרה: "הרכב שבו נתפסו הסמים אינו שייך לחשוד, וכאשר מדובר במידע מודיעיני "חם", עולה דאגה כפולה של הפללת החשוד על ידי אחר. החשוד מכחיש כל קשר לסמים אשר נתפסו בתא המטען האחורי, וכולי תקווה שהיחידה החוקרת תעשה את המאמץ האמיתי שנדרש ממנה להגיע לחקר האמת"

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
2 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות