סגירת מעגל ערב החג

שתף כתבה עם חברים

המפכ"ל שיבח את הימ"מ בעקבות חיסול המחבלים 

 zirat hisul mehablim
 זירת החיסול (צילום: דובר צה"ל)

בטקס הרמת כוסית לכבוד ראש השנה שהתקיים היום (שלישי, 23.9), התייחס מפכ״ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, לחיסול המחבלים שחטפו ורצחו את הנערים נפתלי פרנקל, גיל-עד שער ואייל יפרח.

"שוטרי מג"ב מסכנים מידי יום ביומו את גופם וחייהם למען האזרח, בהגנה על ביטחונו האישי ואיכות חייו. היום לפנות בוקר הוכיחו זאת שוב לוחמי הימ"מ. לאחר חטיפת הנערים, הבטחנו למשפחות השכולות ולעם ישראל כי לא ננוח ולא נשקוט עד שנשים יד על הרוצחים הארורים. כוחות ומאמצים רבים הושקעו בחשאי במשימה. לפני מספר חודשים, בעקבות פעילות חקירתית, עצרנו את מתכנן הפיגוע, ומי שהוציאו אל הפועל".

"בסיום קורס הלוחמים האחרון, שהיה מיד לאחר תפיסת המחבל הרוצח שתכנן את פיגוע החטיפה של הנערים על ידי לוחמי הימ"מ, התחייב ש', מפקד הימ"מ, בשם משטרת ישראל, בפני המשפחות, כי 'תם ולא נשלם והמעגל ייסגר'", הוסיף המפכ"ל, "ואכן, היום לפנות בוקר, לאחר מאמץ רצוף וממושך ושיתוף פעולה של כל זרועות הביטחון, שב"כ, צה"ל ומשטרת ישראל, סגרו לוחמי הימ"מ בשם כל עם ישראל את המעגל".

"בפעילות זו", סיכם המפכ"ל, "הוכיחו שוב לוחמי הימ"מ כי הם יחידה מיוחדת במינה אשר רק לפני שבועיים הענקתי לה את מגן המצוינות של משטרת ישראל, יחידה בעלת איכויות מבצעיות מן הגבוהות שיש, זוהי רוח היחידה וזו רוח מג"ב. על כל פעיל טרור מבית ומחוץ לדעת שזרועה הארוכה של מערכת הביטחון על כל גופיה ארוכה ונחושה מתמיד ואין איש שיצליח לחמוק ממנה, היינו חייבים זאת לציבור כולו ובמיוחד למשפחות השכולות שאיבדו את היקר להן מכל".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות