תיק הנעדר – חוקרי יאחב"ל מחפשים גופה במתחמים של משפחת חרירי

שתף כתבה עם חברים

פרסום ראשון ובלעדי באתר "פוסטה": עבריין חיפאי בשם עמאר חאמד המכונה ג'ינג'י אשר נעדר מאז 22 מאי, לפי החשד הוא היה שותף עם מוחמד פאחורי מארגון סמיר בכרי בנצרת לפגיעה באיש עסקים מהקריות אשר פעל תחת חסותו של נאסר חרירי

אגף החקירות והמודיעין של המשטרה במטה הארצי הוציא הבוקר הודעה חריגה בה הוא ביקש את עזרת הציבור בחיפושים אחר נעדר בסיכון, עבריין חיפאי בשם עמאר חאמד המכונה ג'ינג'י, בן 30 אשר נעדר מאז 22 מאי.
בפעם האחרונה הוא נראה ברחוב הרצליה בחיפה (20 יוני).

ל"פוסטה" נודע כי מזה שבועיים המשטרה מחפשת את חאמד בכמה מתחמים של ארגון הפשע חרירי באזור המשולש ובגליל, כאשר הנחת העבודה היא שהוא חטוף ואף מעבר לכך, שהוא נרצח.
עוד נודע, כי במשטרה התקבל מידע על כך שחאמד משכונת הדר הכרמל בחיפה היה מקורב לשני ארגוני הפשע שהסתכסכו לאחרונה – ארגון הפשע של נאסר חרירי, וארגון הפשע של סמיר בכרי – בזמנים שעוד היו ביחסים קרובים כולל מערכות עסקיות מסויימות.
בתקופה האחרונה חאמד החיפאי היה קרוב יותר לארגון בכרי מנצרת, ולפי ההערכה הוא נטל חלק במהלך כלכלי מסויים אשר בגללו התרחש הקרע בין שני הארגונים "המיודדים".

בהקשר זה עלה חשד, כי איש המבצעים של ארגון הפשע מנצרת, מוחמד פאחורי, דרש מבית עסק גדול בקריות לשלם עבור חוב מסויים, וסירב לחדול מהדרישה למרות שהוסבר לו כי נאסר חרירי בכבודו ובעצמו פרש את חסותו על אותו איש עסקים. מעבר לכך שהוא סירב לבקשה של חרירי, הוא חזר על הדרישה במשנה תוקף ולפי החשד הוא אף פגע באותו איש עסקים בצורה זו או אחרת.
על רקע הפגיעה הזו נערכה שיחת טלפון זועמת בין שני ראשי הארגונים, מתובלת בקללות ולכלוכים, שלא הותירו מקום לפשרה, כפי שדווח בלעדית באתר "פוסטה".

בעקבות הקונפליקט שנוצר החלו אנשי ארגון סמיר בכרי לפגוע באנשי חרירי בנצרת, ולדחוק אותם מהקהילה העסקית בעיר, כאשר בראש הזרוע המבצעית עומד כאמור מוחמד פאחורי, מה שהפך אותו ליעד בעדיפות גבוהה ביותר של ארגון חרירי.
במקביל לנסיונות החיסול הכושלים של פאחורי, שהסתיימו פעם אחת בפציעה של שני חברי הארגון, ובפעם אחרת ברצח של שני בני משפחת פאחורי הצעירים החפים מפשע, החשד הוא שארגון חרירי הגיע לחאמד החיפאי שהיה שותף לפגיעה באיש העסקים – אם מתוך מודעות בלבד ואם מתוך השתתפות פיזית בפגיעה בו.

עם המידע הזה יצאו בלשי יאחב"ל וכוחות מיוחדים לחפש את חאמד בחיפה, בנצרת, ובמתחמים המזוהים עם ארגון הפשע של נאסר חרירי במשולש ובגליל.
עד כה ללא הצלחה, כאמור הנחת העבודה היא שהוא נרצח על רקע המעורבות המסויימת שלו בפגיעה באיש העסקים, ומה שיותר חמור, בנאסר חרירי.
מדוברות להב 433 נמסר כי המשטרה אכן מחפשת אחר הנעדר, ומעבר לזה אין התייחסות לפרטים נוספים.
פרטים בהמשך.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
6 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות