מוכרים למשטרה חשודים בהצתת פאב בטיילת אשדוד

שתף כתבה עם חברים

בעת שהשוטרים הגיעו לעצור את אחד החשודים, הוא קרע ובלע דפים ממחברת. בשלב זה טרם ברור לחוקרים מה יש במסמכים, אך במשטרה אומרים כי מדובר ב"התנהגות מפלילה"

הפאב שהוצת (צילום: משטרה)

בתחילת חודש מאי הוזעקו שוטרים ולוחמי אש לפאב באזור הטיילת באשדוד, לאחר שבמקום פרצה שריפה שגרמה לנזק רב.
חוקרי משטרת אשדוד שהחלו לאסוף ראיות וממצאים, חשדו כי הדליקה פרצה בעקבות הצתה מכוונת על רקע סכסוך פלילי.

במסגרת החקירה התחקו השוטרים אחר זהותם של חמישה חשודים המעורבים לכאורה במעשה. עם התקדמות החקירה התחזק החשד נגד שניים מהחשודים, דוד ונקל (19) מבת-ים ותום בולשונוב (24) מחולון. לפי החשד, השניים היו אלה שביצעו את ההצתה.

החשודים נעצרו והובאו לבית משפט השלום באשקלון, שם ייחסה להם היחידה החוקרת עבירות הצתה של מבנה במזיד וקשירת קשר לפשע (25 מאי). המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם בשישה ימים. במקביל, שלושת החשודים הנוספים שוחררו בתום חקירה בתנאים מגבילים ולא הובאו לבית המשפט.

בפתח הדיון אמר נציג המשטרה: "יש ממצאים שקושרים את החשודים למיוחס להם בניגוד לגרסתם כי לא נכחו כלל בעיר אשדוד ובדגש ליום האירוע המתואר. הם עומתו עם אחת המעורבות, לכאורה זו שהביאה אותם למקום שם ביצעו את המעשה ולאחר מכן עזבו את העיר".
עוד טען נציג המשטרה כי בעת הגעת השוטרים לביתו של אחד החשודים, הוא קרע ובלע דפים ממחברת שבה לכאורה יש נתונים רלוונטיים, והתנגד בכוח לשוטרים שניסו למנוע זאת ממנו. בשלב זה טרם ברור לחוקרים מה יש במסמכים, אך במשטרה אומרים כי מדובר ב"התנהגות מפלילה".

במסגרת הדיון סירב נציג המשטרה לחשוף את המניע להצתה או האם קיימת היכרות בין מי מהחשודים לבין בעל הפאב שהוצת.
סנגוריהם של החשודים, עורכי הדין נס בן נתן ושאול שניידר, הכחישו את המיוחס למרשיהם.
השופטת מירב עמר כהן קבעה כי קיים חשד סביר, פירטה את עברם הפלילי של החשודים והאריכה את מעצרם עד 29 במאי.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות