שלושה חשודים בניסיון שוד בעל רכב בתחנת דלק בשגב שלום

שתף כתבה עם חברים

שלושה רעולי פנים ניסו לשדוד את בעל הרכב שהגיע לתדלק, התנפלו עליו ואז נמלטו. שניים מהחשודים בעלי עבר פלילי עשיר

צילום להמחשה

שלושה צעירים נעצרו בתחילת השבוע (14 לנובמבר) בחשד שניסו לשדוד גבר שחנה בתחנת דלק בשגב שלום שבנגב. על פי החשד, ניסיון השוד התרחש בשעות הצהריים, אז הגיעו אל תחנת הדלק "דור אלון" בכניסה ליישוב החשודים והתבייתו על רכב הקורבן.
שניים מהם יצאו מרכבם כשהם רעולי פנים, כאשר אחד תקף את נהג הרכב, ואחד נוסף ביצע ברכב חיפוש. לאחר שלא מצאו דבר ערך – עזבו את המקום.
המשטרה טענה כי מדובר בעבירות חמורות. שלושת החשודים, נידאר אבו עסא מאבו רקייק בן 23, ג'אהד אלעואדרה בן 21 משגב שלום ואעסם אבו עדרה משגב שלום בן 20, הובאו להארכת מעצרם בבית המשפט השלום בבאר שבע.

בנוסף, טוענת המשטרה, כי המתלונן זיהה והצביע על כך שאחד החשודים החזיק בנשק ואחד באלה. הוא מסר את גירסתו בחקירה ומסר פרטים שלהם. בנוסף, על פי החשד, ישנם עוד חשודים אשר מעורבים בתיק. לחשוד רביעי מיוחסת הפרעה לשוטר במילוי תפקידו אך הוא לא קשור לאירוע ספיציפית. מנגד, השלושה הכחישו כל קשר לאירוע.
עוד נמסר כי בידי השוטרים ישנם סרטונים מהאירוע והמשטרה אף תפסה מוצגים מרכב החשודים. כמו כן, ישנו חשד כי הרכב בו השתמשו החשודים – גנוב.
הם חשודים בעבירות של ניסיון שוד, קשירת קשר לעשות פשע, פריצה לרכב בכוונה לגנוב, איומים, נשיאה והובלת נשק שלא כדין, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו.
עבו עסא מיוצג על ידי עו"ד משה פלמור, אלעואדרה מיוצג על ידי עו"ד נסאר מוסטפא ואבו עדרה מיוצג על ידי עו"ד האיל אבו גררה.

עו"ד משה פלמור

עו"ד פלמור, טען בבית המשפט כי "אין בתיק זה לטעמי שום ראיות שקושרות את המשיב שלי לאירוע. אנו לא מקבלים תשובה כמה זמן הוא נתפס אחרי האירוע ולא מקבלים תשובה לגבי המצלמות שנתפסו בתחנת דלק ולגבי המיקום. איך בעצם נחקרו שלושה ומתלונן שמעיד על כך שהשלושה באים ברכב והרכב נתפס, הבעלים של הרכב לא נתפס וזה עדיין בבדיקה. יש מעורבים אחרים בפרשה  וכנראה מסתובבים חופשי ומי שהיה בתחנת דלק, כרגע הם לא מצביעים על חשודים אלה, כך שבעצם נותרנו אך ורק עם העבירות המסוכנות שנובעת מהעבירות עצמן".

לחשוד אבו עסא עבר פלילי מכביד הכולל עבירות רכוש והוא אף ריצה מאסר ממושך בפועל. לחשוד ג'אהד יש עבר פלילי של אלימות ואף קיים נגדו צו הבאה פתוח לבית משפט השלום בעכו. החשוד השלישי ללא עבר פלילי.
השופט אמיר דורון האריך את מעצרם של השלושה בשלושה ימים עד ל-18.11.21.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות