שני עבריינים מבאר שבע נאשמים בירי על שניים אחרים

שתף כתבה עם חברים

לפי כתב האישום, אחד מהשניים ירה גם לעבר בניין סמוך בזמן שהדיירים שהו בבתיהם. הפרקליטות: רק בנס האירוע לא הסתיים באסון

אילוסטרציה: pixabay

פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד שני תושבי העיר, מוכרים למשטרה, בטענה שירו לעבר שניים אחרים לפני כשלושה שבועות.

לפי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון בתום חקירת תחנת באר שבע, הנאשמים שאגל לוי (33) ונתנאל אזולאי (34) הגיעו בערב ה-25 באוגוסט לתחנת דלק "פז" בבאר שבע, כשלוי נושא אקדח חצי אוטומטי טעון בתחמושת.
בשלב מסוים, כך נטען, יצאו ממתחם תחנת הדלק שני אנשים שזהותם אינה ידועה רכובים על רכב דו-גלגלי, ונסעו לעבר חניית בניין מגורים סמוך. לפי כתב האישום, לוי שלף את האקדח וירה מטווח קצר לכיוון השניים מספר כדורים. בו בזמן, הוא ירה גם לכיוון חניה מלאה בכלי רכב ולעבר חלונות של בניין סמוך, בעת שרוב האנשים נמצאים בבתיהם. לטענת הפרקליטות, רק בנס האירוע לא הסתיים באסון, וכל זאת בזמן שאזולאי עמד במרחק של מטרים ספורים וצפה במתרחש. לאחר מכן שני הנאשמים נמלטו מהמקום.

מעצרם הוארך מעת לעת עד שהיום הוגש נגדם כתב אישום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. ללוי מיוחסת עבירה של חבלה בכוונה מחמירה, בעוד ששניהם מואשמים בנשיאת נשק.

התשתית הראייתית נגד השניים מתבססת בין היתר על צילומי אבטחה ועדויות ראייה. לצד כתב האישום הוגשה בקשה להארכת מעצרם עד תום ההליכים, ממנה עולה כי הם מוכרים היטב למשטרה.
באמתחתו של לוי שמונה הרשעות קודמות בעבירות אלימות, רכוש וסמים, בגינן ריצה מאסרים. בין היתר, בשנת 2018 הוא נעצר בתיק סמים לאחר שהופלל על ידי סוכן סמוי שפעל בקרב גורמים המוכרים למשטרה וחלקם מזוהים עם גורמי פשיעה בדרום.
בעברו של אזולאי 11 הרשעות קודמות בעבירות אלימות, רכוש וסמים, בגינן ריצה מאסרים.

עו"ד איתי רוזין

סנגורם של הנאשמים, עו"ד איתי רוזין, מסר בתגובה: "מדובר בכתב אישום חלש וחסר בסיס. הפרקליטות מנסה לייחס עבירות בנשק ללא נשק, על בסיס סרטון ושברי עדויות שמיעה על רעש נפצים. בכוונתנו ללמוד את חומר הראיות ולפרוש את טענותינו בבית המשפט".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
2 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות