תחומי עיסוק
פשע חמור

עבירות המתה ורצח, פרוטקשן, סחיטה

עבירות פליליות

רכוש, סמים, הימורים, אלימות ואלימות במשפחה,

עבירות מין

הטרדה מינית, תקיפה מינית, זנות,

עבירות תנועה

מהירות, נהיגה בשכרות, תאונות

עבירות מס

רשות המיסים, מס הכנסה, מע"מ, מכס

מנהלי

מחיקת רישום פלילי, חנינות, עתירות, ייצוג אסירים

אודות

עורך דין פלילי איתי רוזין הקדיש את לימודיו לתחום המשפט הפלילי, ומאז הסמכתו היה שותף לניהול תיקי פשיעה מורכבים באחד המשרדים המובילים בתחום.

מאז, עו"ד רוזין צבר שנים רבות של פרקטיקה מעשית לצד השתלמויות מעמיקות ברזי המקצוע, וכיום הוא מייצג חשודים ועצורים, נאשמים ואסירים, המעורבים בכל סוגי ההליכים הפליליים. הידע המעמיק והנסיון המצטבר מניבים לו יתרונות רבים אותם הוא מיישם לטובת הלקוחות הרבים שלו. היכולת לבחור את האסטרטגיה המתאימה לכל תיק מעניקה יתרון בדרך לתוצאה הטובה ביותר האפשרית.

עורך דין צבאי איתי רוזין עוסק גם במשפט הצבאי, ומחזיק ברשיון לייצוג בבתי דין צבאיים. הוא מייצג חיילים בשירות חובה, קבע ומילואים, אשר הסתבכו בעבירות פליליות במהלך השירות הצבאי כמו סמים, רכוש, נשק וכדומה, ובעבירות צבאיות מובהקות המחייבות ייצוג כמו עריקות, אלימות, אחריות מקצועית ועוד.

עורך דין איתי רוזין תומך בלקוחות שלו החל משלבי החקירה הראשונים, הוא מנהל קשר הדוק עם גופי החקירה בנסיון להטיב עם לקוחותיו ולהימנע ככל שניתן ממעצרים והליכים משפטיים, אבל גם מנהל תיקים מול המשטרה והפרקליטות בבתי המשפט השונים ובכל הערכאות, במקצועיות, דיסקרטיות ובאופן אישי והדוק.

אודות המשרד

המשרד של עו"ד איתי רוזין במרכז העיר תל אביב קרוב מאוד למשרדי הממשלה, הפרקליטות ורשויות התביעה השונות באזור תל אביב והמרכז.
במקביל משרדו מעניק שירות ומייצג בכל תחנות המשפרה ובתי המשפט ברחבי הארץ.

משרד עו"ד איתי רוזין זמין לפניות 24/7 במקרים דחופים.

 

המידע הוא באחריות העורך דין.