לשון הרע | הפרת פרטיות | זכויות יוצרים | תכנון ובנייה
מידע מורחב
אדיר בן לולו – משרד עו"ד
פלילי | תעבורה | אזרחי
מוטאי-מצגר-גרבאווי
תעבורה | תאונות דרכים | נזקי גוף | ייצוג שוטרים וסוהרים
אורי קינן ושות' – משרד עו"ד ונוטריון
פלילי | צווארון לבן | כלכלי | מיסים והלבנת הון

הימלטות מאימת הדין

עו"ד אמיר מסארווה כבר מתכונן לקרוא את הספר על "ההיסטוריה של בנימין נתניהו", אבל לא מתאים לו הפרק על האינטרסים האישיים של ראש הממשלה

אדוני ראש הממשלה, זה נראה ונשמע רע מאוד.
גל שני של קורונה, שהיה צפוי, מכה בנו חזק ואין לנו את הכלים הנדרשים להילחם בו. מיום ליום החדשות אינן מבשרות בטוב, אבל אנחנו לא מעוניינים להיות פרק בהיסטוריה שלך, בטח לא חלק משלב ההימלטות מאימת הדין.

אף אחד מתושבי המדינה אינו מבין מדוע זה קורה לנו, כאשר במדינות אחרות בעולם, פחות עוצמתיות ממדינת ישראל, זה לא קורה.
ואז, חוק המגביל את הזכות להפגין, זכות יסוד במדינתנו הנאורה, ונראה כי ההגבלה לא נועדה לתכלית ראויה כלל ועיקר.
וגם, הצהרות פומביות לפיהן הסגר עשוי להתארך ולהימשך שנה שלמה תמימה, עם מגבלות נוקשות על חירות הפרט.

התובנות הללו מובילות למסקנה משוערת לפיה השיקולים המשפטיים האישיים שלך גלשו למחוזות הציבוריים שלנו. בוועדת הקורונה אתה שולט, במשרד הבריאות אתה שולט, בתקשורת לא פחות. אם אתה רוצה להמשיך לשלוט גם בנו, אתה חייב לנו הסברים,  הלא כך ביבי?

חלק מאיתנו חי עם העובדה שאתה לא נותן שום הסבר להחלטות שנוצרו בעקבות מציאות עגומה שיש לך יד בהיווצרות שלה.

חלק נוסף הם אזרחים שלא סובלים את החשש לניגוד העניינים המובהק, בין היותך ראש ממשלה מכהן שמרחף מעל ראשו כתב אישום חמור לבין היותך אמון על בריאות הציבור ובטחונו. החלק הזה בציבור שהולך ומתרחב מחכה בקוצר רוח להסבר, מדוע כך הם פני הדברים?

החלק אחר של הציבור הם אזרחים שיצאו לרחובות העיר, כדי למחות על התנהלותך. גם לזה יצרת פתרון, מבחינתך – הגבלת את זכותם להביע את מורת רוחם מהתנהלותך ומהחלטותיך המוטלות בספק בעיניהם.

יש עוד חלק, הציבור השומר על דממה מוחלטת, לא מתוך רצון חופשי אלא מפאת מצבם הרפואי. אלה האנשים המחוברים למכונות הנשמה בבתי חולים, ככל שיש בכוחם הם שואלים את עצמם אם לביבי יש כל כך הרבה כוח ושליטה מדוע הוא לא שלט במניעת התפשטות מגפת הקורונה? תזכור ביבי, שהחלק הזה של החולים אינו זוכה לביקורי קרובים וחברים, בשונה מראש הממשלה שמבקר חברים בארצות הברית ובאיחוד האמירויות.

המערבולת המשפטית, פוליטית ומדינית בה אתה מצוי שוללת ממך את היכולת להתנהל באופן אובייקטיבי, במנותק משיקולים המשרתים את האינטרסים האישיים שלך. כולנו יודעים כי על מנת שתישאר ראש ממשלה חל איסור, מבחינתך, שיגיע יום דינך בין כותלי בית המשפט. כדי לחסום זאת אתה תוקף את המערכת המשפטית, ובאמצעות התקשורת אתה מסיח את דעת הציבור במסיבות עיתונאים דרמטיות.

עו"ד אמיר מסארווה

אם לא שמת לב,
אין לנו בתי חולים ערוכים לקבלת חולים קשים שנפגעו מנגיף הקורונה, חרף העובדה שעברנו כבר גל ראשון של סגר, והיינו אמורים ללמוד דבר או שניים.
אין לנו ביטחון כלכלי וסוציאלי, וכשהאזרחים מוחים אתה סותם את פיותיהם וסוגר אותם בבתיהם.
אדוני ראש הממשלה,  הגיעה השעה שתתכבד ותסביר לנו מה בדיוק קורה פה.

אתר "פוסטה" עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

One Response

  1. ניקי הגב

    רהוט וצודק בכל משפט!!

השארת תגובה

Comments icon

סמן כאן שאינך רובוט

נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן