ממונה ביחידת האיזוק האלקטרוני חשוד בפתיחת "חלונות" לעצור מארגון חרירי

שתף כתבה עם חברים

אסף זידאן-בן אברהם חשוד שקיבל שוחד מויסאם חאג' יחיא שנעצר יחד עם נאסר חרירי מאום אל פחם ובהא ג'אבר מג'לג'וליה בחשד לסחיטה וירי

אזיק אלקטרוני (צילום להמחשה: אתר המשרד לביטחון פנים)

חוקרי יאחב"ל עצרו ממונה בחברה המתפעלת את יחידת האיזוק האלקטרוני עבור שב"ס, בחשד שקיבל שוחד מעצור בפיקוח אלקטרוני, תושב טייבה החשוד באירועי סחיטה וירי, וסייע לו באמצעות פעולה טכנית לצאת פעמים רבות ממעצר הבית ללא חיווי על יציאתו.
העובד מיחידת האיזוק האלקטרוני, אסף זידאן-בן אברהם מהיישוב זמר, חשוד בעבירות של סיוע לבריחה ממשמורת חוקית, קבלת שוחד ומרמה.
העצור תחת פיקוח אלקטרוני החשוד במתן השוחד הוא ויסאם חאג' יחיא. האחרון נעצר לפני עשרה ימים יחד עם נאסר חרירי מאום אל פחם ובהא ג'אבר מג'לג'וליה, בחשד שסחטו אנשים החייבים כספים וביצעו לעברם ירי בסדרת אירועים השנה. ב-7 ביוני נחקר וויסאם בחשד למעורבות בירי בטייבה שהיה שלושה ימים קודם, אך חוקרי המשטרה מצאו אותו במקום מעצרו – בביתו. עו"ד עמיחי ימין המייצג את חאג' יחיא אמר כי החשוד היה בביתו בזמן אירוע הירי שלגביו נחקר, כי יש לו מצלמות, ולמשטרה אין מתלוננים בפרשה של הסחיטה.

עו"ד עמיחי ימין

עו"ד איהב ג'לג'ולי המייצג את עובד יחידת האיזוק האלקטרוני, אמר כי מרשו מתנדב משטרה שנים רבות, ולמשטרה אין ראיות לשוחד. שופט בית המשפט השלום בראשון לציון, עמית מיכלס, אכן קבע אתמול כי בעבירה של סיוע לבריחה ממעצר החשד נגד בן אברהם סביר, ואילו בעניין השוחד עוצמת הראיות נמוכה יותר. הוא האריך את מעצרם של חאג' יחיא ובן אברהם עד 2 בנובמבר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות