הוארך מעצרו של שמוליק הרוש בחשד לניסיון רצח אבי מור

שתף כתבה עם חברים
שמוליק הרוש

בית משפט השלום בעכו האריך את מעצרו של שמוליק הרוש עד 7 בדצמבר, בחשד לעבירות ניסיון רצח, הנחת חומר נפץ, היזק מכוון בחומר נפץ, קשירת קשר לפשע וחבלה חמורה.
מעצרו של הרוש התבצע בחשד למעורבות בפיצוץ בנהריה שגרם לפציעתם של אבי מור (אחיינו של מיכאל מור) ושל ליאור שרעבי.

היחידה החוקרת ביקשה להאריך את מעצרו של הרוש ב-12 ימים. נציג המשטרה סירב להשיב לרוב השאלות ששאל סנגורו של הרוש, עו"ד ציון שמעון, שהכחיש את המיוחס למרשו.
מהדיון עולה כי צווי החיפוש והמעצר הוצאו יומיים לפני ביצועם, בתום חקירה שהתנהלה מאז הפיצוץ.
עו"ד שמעון טען בבית המשפט כי הרוש מוכן להפקיד כל סכום כדי לשחררו לחתונתו שאמורה להתקיים ביום ראשון הקרוב. "זה יהיה נזק כלכלי בלתי הפיך", אמר הסנגור, "מדובר בכ-2,000 מוזמנים".
לאתר "פוסטה" נודע כי בין אלפי המוזמנים לחתונה גם בכירי העבריינים בישראל ועורכי דין מוכרים ומובילים, מה שלא מנע מהשופט וויליאם חאמד לקבוע כי קיים חשד סביר, לציין כי החשד מבוסס על תשובה חסויה שהוצגה לו, ולהאריך את מעצרו של הרוש הוארך עד 7 בדצמבר.

עו"ד שמעון הגיש ערר לבית המשפט המחוזי בחיפה בניסיון בכל זאת לקצר את ימי מעצרו של הרוש, ובכך לאפשר לו אולי לקיים את חתונתו ביום ראשון.
שני החשודים הנוספים שהובאו לבית המשפט הם איליה ברקובסקי (23) ממעלות תרשיחא ועמיר בניזרי (28) מנהריה.
גם בדיון בעניינם של השניים, שיוצגו על ידי עו"ד שמעון ועו"ד באסל פלאח, לא חשפה המשטרה פרטים מהחקירה, אלא רק ציינה כי התקבלה חוות דעת ביחס למטען והאם הופעל באמצעות שלט או טלפון סלולארי. בתום הדיון, מעצרם הוארך עד 7 בדצמבר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
4 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות